Czy warto zdecydować się na schody modułowe?

Schody z prefabrykowanych elementów to wymarzone rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pod kontrolą każdy etap budowy lub montażu. Dzięki nim można też zaoszczędzić na wynajmie ekipy fachowców. Z tego właśnie powodu schody modułowe ciągle zyskują na popularności.

Więcej

Schody spiralne drewniane – charakterystyka

Przy wyborze schodów spiralnych do domu dość, często decydujemy się na konstrukcje drewniane. Przemawia za tym kilka powodów, o których warto tutaj wspomnieć. Przede wszystkim są one niezwykle estetyczne, a zatem cenią je osoby przykładające dużą wagę do tego, aby wnętrze było dobrze zaaranżowane w jednorodnym stylu.

Więcej

Trwałe i tanie schody drewniane – jak je uzyskać?

Niemal każda branża rynku obarczona jest istnieniem nierzetelnych i nieprofesjonalnych firm, które obiecują szybkie, funkcjonalne i trwałe rezultaty za bardzo niewielkie pieniądze, faktycznie oferując produkty w mniejszym lub większym stopniu wadliwe.

Więcej

Kręcone schody drewniane

Wśród wielu typów schodów, szczególną popularnością cieszą się schody kręcone. Są funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo estetyczne. Czy mają jednak wyłącznie zalety? Zanim się na nie zdecydujemy, sprawdźmy, czy rzeczywiście to właściwe rozwiązanie do konkretnego domu.

Więcej

Jakie drewno na schody wewnętrzne?

Planując zlecenie stworzenia wymarzonych schodów wewnętrznych, warto wziąć pod uwagę rodzaj drewna, z którego wykonane ma być zamówienie. Wiele osób nieodpowiedzialnie podchodzi do sprawy wyboru surowca, skupiając się jedynie na kwestiach wizualnych.

Więcej

Galeria zdjęć wykonanych realizacji schodów drewnianych

Poszukując firmy zajmującej się kompleksową produkcją schodów na zamówienie, wielu klientów pragnie sprawdzić efekty jej pracy. Właśnie z myślą o zleceniodawcach stworzyliśmy katalog zdjęć naszych realizacji. Poniższa galeria zdjęć ukazuje schody drewniane, które zostały wykonane przez naszą firmę.

Więcej

Projekty schodów wewnętrznych drewnianych

Wiele firm oferuje stworzenie wyjątkowych schodów, które będą nie tylko funkcjonalnym elementem domu, ale także piękną ozdobą. Warto zastanowić się, jak wygląda proces powstawania schodów drewnianych na zamówienie.

Więcej

Modne schody drewniane na wymiar

Właściwości drewna umożliwiają jego kompleksową obróbkę, a co za tym idzie, klienci mogą cieszyć się schodami zaprojektowanymi i wykonanymi według indywidualnych koncepcji. Producenci są w stanie dostarczyć schody idealnie dopasowane do aranżacji pomieszczenia oraz dostępnego wolnego miejsca.

Więcej

Nowoczesne drewniane schody do każdego wnętrza

Drewno jest materiałem ponadczasowym, stosowanym w budownictwie praktycznie od zawsze. Ten naturalny, wyjątkowo szlachetny surowiec charakteryzuje się trwałością, odpornością na starzenie i doskonałymi parametrami pracy. Z tego powodu bardzo często nowoczesne schody budowane są ze starannie selekcjonowanego drewna.

Więcej

Gotowe schody drewniane – czy warto?

Schody wewnętrzne, oprócz funkcji łączenia kondygnacji, są również efektownym elementem dekoracyjnym oraz dopełniającym całość aranżacji. Wzrastającą popularnością cieszą się schody drewniane gotowe. Ich podstawowym atutem jest wygoda oraz czas realizacji. Dlaczego warto wybrać gotowe konstrukcje? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania?

Więcej

Cena schodów drewnianych

Nieodzowną częścią każdego piętrowego domu są schody. Decyzja o wyborze ich rodzaju może mieć istotny wpływ na wizualne oraz praktyczne atuty wnętrza. Coraz częściej klienci decydują się na wykonanie schodów z drewna. Dlaczego? Zajmują one mało miejsca i mogą przybierać różne, czasem bardzo wyrafinowane formy.

Więcej

Schody z litego drewna – jak je pielęgnować?

Drewniane schody to konstrukcja nadająca wnętrzu elegancki charakter. Bez względu na to, czy umieszcza się je w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, czy nowoczesnym, zawsze prezentują się niezwykle gustownie i elegancko. Warto jednak pamiętać, że schody z litego drewna wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Tylko wtedy zachowają dobry wygląd przez długi czas.

Więcej