Schody dębowe od producenta Domański Schody

dębowe schody firmy Domański
Skąd wzięła się powszechna opinia mówiąca o tym, iż schody dębowe to jedno z najlepszych rozwiązań dla domów i mieszkań? Otóż oczywistym dla nas wszystkich faktem jest to, że najczęściej używane elementy każdych schodów to stopnie. To one powinny wytrzymać jak najwięcej i jak najdłużej by remont schodów nie był potrzebny przez długie lata. Drewno dębowe posiada jedne z najlepszych współczynników wytrzymałości, zarówno pod względem trwałości jak i twardości drewna. To właśnie stopnie z twardego, dębowego drewna nie ulegną zmianom podczas użytkowania

Schody dębowe to elegancja i trwałość

dębowe schody2Takie twarde i wytrzymałe drewno, jakim jest dąb, który ze swoją regularną strukturą i ma świetnymi parametrami wytrzymałościowymi nadaje się idealnie dla każdej realizacji mającej stać się trwałą ozdobą pomieszczenia. Jeśli zdecydują się Państwo na kupno schodów dębowych, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przez kilkadziesiąt lat nie zaistnieje potrzeba żadnej wymiany, lub nawet naprawy. Pod warunkiem regularnej pielęgnacji i dbania o stan drewna nie będzie się ono ścierało, ani odkształcało. Zakup zwróci się nie tylko w postaci wizualnie pięknej realizacji schodów, lecz także w formie długiego użytkowania. Pięknie starzejące się drewno dębowe służy przez wiele lat – nabierając z wiekiem uroku i klasy. Jeśli już na etapie projektowania schodów do domu czy mieszkania, zdecydują się Państwo na drewno dębowe, koszty realizacji mogą wydać się nam na pierwszy rzut oka zawyżone, jednak kwota ta niewątpliwie zwróci się wielokrotnie, zwłaszcza jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości i wieloletniej gwarancji.

Schody z drewna dębowego – zalety rozwiązania

Dąb to drewno łatwe do pozyskania w naszym kraju, dające niepowtarzalne efekty wizualne i pozwalające na wykonanie w nim niemalże każdego projektu. Wysoką cenę usprawiedliwia regularna, piękna struktura drewna, wpływająca na jego wytrzymałość. Dzięki popularności z jaką spotyka się drewno dębowe, łatwo także o wysokiej jakości materiały pielęgnacyjne, oraz dopasowane wizualnie materiały – w przypadku ewentualnej wymiany.
.