pl, wersja polska en, english version de, Deutsche Version
Producent drewnianych schodów

Oferta schodów drewnianych

Oferujemy wykonanie schodów na zamówienie w sposób kompleksowy. Każde wyprodukowane przez nas schody z drewna są unikatowe i zaprojektowane zgodnie z gustem klienta.

Projekt

Jeśli nie posiadają państwo projektu, nasz architekt wykona go dla Państwa oraz zwizualizuje jak przyszłe schody mogą wyglądać. Przedyskutujemy z Państwem wszystkie uwagi oraz detale tj. elementy dekoracyjne. Z racji indywidualnego charakteru naszych schodów istnieje pełna dowolność przy projektowaniu ich wyglądu. Do tego momentu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Jeśli zgadzają się Państwo z naszymi ustaleniami podpisujemy umowę i przystępujemy do następnego kroku.

Produkcja

Po podpisaniu umowy w przeciągu kilku tygodni wyprodukujemy zamówione schody w naszym zakładzie. Każde schody drewniane to indywidualny proces produkcyjny dlatego ten krok wymaga czasu.

Montaż u klienta

Ostatnim krokiem jest montaż. Zespół montażowy w przeciągu kilku (typowo ok. 5) dni instaluje schody oraz wykańcza strop. Jako że na budynku pojawiamy się prawie jako ostatni instalatorzy, mamy doświadczenie w dbaniu o to aby prace przebiegły w sposób czysty.

Schody gotowe!

Po opuszczeniu budynku przez nasz zespół schody są natychmiast gotowe do użytku. Na życzenie klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć schody aby chronić je przed efektami dalszych prac budowlanych.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie znajdziecie Państwo schody kręcone (spiralne) i proste.

Zapraszamy także do wyceny po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.