$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Bolesławiec

Wybór modelu schodów jest ważny z dwóch powodów. Po pierwsze, muszą być one w pełni funkcjonalne, a więc też komfortowe w użytkowaniu. Po drugie zaś, powinny dopasować się do wnętrza domu, w którym zostaną zamontowane. Dlatego znalezienie odpowiednich schodów w Bolesławcu jest tak trudnym zadaniem.

Na szczęście nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie rozwiązanie pasujące do swojego domu. Jesteśmy w stanie zaproponować wykonanie dowolnego modelu schodów. Szczególną popularnością w regionie cieszą się tradycyjne schody jednobiegowe oraz dwubiegowe. Można przy tym zauważyć wzrost zainteresowania pozostałymi rodzajami, np. policzkowymi czy krętymi.

Wszystkie mają wiele zalet, ale najważniejsze jest to, by zdecydować się na produkt, który będzie dopasowany do domu. Czym więc kierować się przy wyborze? Głównym czynnikiem motywującym wybór konkretnego modelu zawsze będzie dostępna w domu powierzchnia. Im większa, tym mniej ograniczeń. Przy mniejszym metrażu trzeba już iść na pewne ustępstwa. Nasi projektanci starają się jednak połączyć oczekiwania klientów z ograniczeniami w dostępnej przestrzeni. Warto podkreślić, że korzystne kompromisy są jak najbardziej możliwe, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi zleceniodawcy.

Schody drewniane Bolesławiec

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 26Nie bez powodu drewno cieszy się tak dużym uznaniem. Przede wszystkim wygląda znakomicie w każdej sytuacji – sprawdza się zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach, jak i tych na wskroś nowoczesnych. Uniwersalność jest zaletą, którą doceni niemal każdy. Nawet najbardziej radykalny remont nie niesie ze sobą wówczas konieczności wymiany schodów. To bardzo ułatwia wprowadzanie zmian we własnym domu. Poza tym drewno jest bardzo wytrzymałe. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne to kolejny powód, dla którego warto na niego postawić.

Cena drewnianych schodów w Bolesławcu nie należy do wygórowanych. Oczywiście naturalny surowiec wciąż pozostaje droższy w porównaniu do sztucznego, jednak nadrabia to swoimi walorami estetycznymi i doskonałą trwałością. Mieszkańcy regionu, którzy zdecydowali się na drewniane schody, wskazują również na łatwą pielęgnację materiału. Do jego czyszczenia wystarczą podstawowe środki chemiczne. Regularna pielęgnacja przekłada się z kolei na dłuższą żywotność schodów oraz jak najdłuższe utrzymanie pierwotnego wyglądu powierzchni.

Nasi fachowcy służą pomocą w wyborze najlepszego wariantu. Jeśli chodzi o schody Bolesławiec jest miejscem, w którym można skorzystać z doradztwa naszej firmy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w tej sprawie drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością przedstawimy ofertę.