$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody kręcone Kraków

Schody stanowią nie tylko niezbędne wyposażenie domów i mieszkań kilkukondygnacyjnych, ale mogą stać się także bardzo efektownym elementem wystroju. Starannie wykonane konstrukcje z wysokogatunkowego drewna są praktyczne i dekoracyjne. Szczególnie stylowo prezentują się schody spiralne. Kraków to tylko jedno z wielu miast, którego mieszkańcy mogą od lat cieszyć się pięknem i funkcjonalnością schodów kręconych wykonywanych przez firmę Domański. Zobacz, dlaczego konstrukcje te cieszą się tak dużą popularnością.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 34Schody kręcone mają mnóstwo zalet i w przeciwieństwie do niektórych rodzajów konstrukcji, świetnie sprawdzają się w mieszkaniach i domach o małym metrażu. W zależności od Twoich wymagań możemy je postawić dosłownie wszędzie – z tyłu salonu, w centrum pokoju, tuż przy drzwiach lub w innym miejscu. Niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja umożliwiają nieskomplikowany montaż, co przekłada się na szybkość prac. Nietypowy kształt schodów spiralnych oraz mnogość gatunków, a tym samym kolorów i odcieni drewna, pozwala na stworzenie praktycznej i pięknej ozdoby bez obaw, że przytłoczy ona wnętrze.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest jego dekoracyjność. Niewiele jest konstrukcji tak estetycznych, jak schody kręcone. Kraków i jego okolice to obszar, na którym zrealizowaliśmy wiele zleceń na schody spiralne. Nasi Klienci doceniają staranność wykonania, użycie doskonałej jakości drewna oraz wysoką estetykę powstałych schodów. Realizowane przez nas projekty stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza. Już sam kształt schodów wprowadza efekt lekkości i „unoszenia się”. Finezyjnie zakręcona balustrada, ozdobne stopnie i dekoracyjny słup (np. przypominający świder albo pofalowany, w zależności od preferencji Klienta) wzbudza niegasnący zachwyt domowników oraz gości.

Schody spiralne Kraków

Schody kręcone od firmy Domański zapewniają też komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Każdy projekt wykonujemy indywidualnie, dopasowując go do wielkości pomieszczenia oraz wymagań użytkowników. Dzięki temu nasze konstrukcje mają parametry umożliwiające wygodne korzystanie zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

Dzięki swym właściwościom i zaletom schody spiralne świetnie wpisują się w rozmaite potrzeby użytkowników. To jednak niejedyny rodzaj konstrukcji, jaki możesz u nas zamówić. Specjaliści z firmy Domański oferują też zaprojektowanie i montaż schodów prostych, zabiegowych oraz innego rodzaju, co pozwoli Ci na wybór konstrukcji najlepiej dopasowanej do potrzeb Twoich bliskich oraz specyfikacji przestrzeni.