$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Krosno

Schody są w stanie zająć dużo przestrzeni. Mogą też po prostu rzucać się w oczy ze względu na swoje położenie. W każdym przypadku liczy się więc nie tylko ich użyteczność, ale również wygląd. W kwestii takiej, jak schody Krosno stawia więc na połączenie funkcjonalności i estetyki.

W ofercie producentów widnieje mnóstwo projektów, które starają się spełnić powyższe warunki. Dlatego nie brakuje różnych modeli schodów: począwszy od prostych jednobiegowych, przez wyjątkowo atrakcyjne wizualnie kręcone, aż po bardzo reprezentacyjne dywanowe.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 3Wybór pomiędzy nimi dyktowany jest w dużej mierze dostępną powierzchnią. W mniejszych domach znacznie lepiej postawić na kręcone czy proste schody. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo cennej przestrzeni we własnych czterech kątach. Nie oznacza to jednak, że takie standardowe modele będą gorzej prezentować się we wnętrzu. Powstałe zgodnie z zasadami sztuki schody są w stanie spełnić wszelkie wymagania co do ich wyglądu. Wystarczy np. uzupełnić je ozdobną poręczą czy innego rodzaju wykończeniem, które ma spełniać funkcję estetyczną.

W dużych domach szczególną popularnością cieszą się ostatnimi czasy schody modułowe. Nie inaczej wygląda to w Krośnie. Zaletą tego typu schodów jest nowoczesny wygląd i stabilna konstrukcja, która przypomina harmonijkę. W związku z tym znakomicie sprawdza się w minimalistycznych wnętrzach.

Schody drewniane Krosno – najpopularniejszy materiał w regionie

Zazwyczaj schody tworzy się przy użyciu metalu bądź drewna. W Krośnie jednak widać zdecydowaną przewagę naturalnego surowca. Schody drewniane nadają pomieszczaniu przyjemną atmosferę – i to niezależnie od wystroju. Pasuje bowiem zarówno do rustykalnych i skandynawskich wnętrz, jak i minimalistycznych czy na wskroś nowoczesnych. Wszystko zależy od dobrania modelu schodów oraz poszczególnych elementów dekoracyjnych.

Na korzyść drewna przemawia również trwałość. Wystarczy minimalna konserwacja, aby schody utrzymywały swoje walory oraz wysokie parametry wytrzymałościowe przez dziesięciolecia. W związku z tym na drewno decydują się osoby, które chcą zapewnić domowi atrakcyjny element wyposażenia bez konieczności dbania o niego w intensywny sposób.

Jeśli chodzi o schody drewniane Krosno jest miastem, w którym dużą popularnością cieszą się projekty pochodzące prosto od producenta. Mieszkańcom regionu polecamy więc uwadze naszą ofertę. Firma Domański nie tylko przygotuje profesjonalny projekt dostosowany do Państwa oczekiwań, ale również wprowadzi go w życie przy użyciu wysokogatunkowego materiału.

Minęły już czasy, w których schody pełniły wyłącznie praktyczną funkcję w domu. Dziś chcemy, by nie tylko ułatwiały komunikację wewnątrz budynku, ale również, atrakcyjnie się prezentowały, współgrając z całością aranżacji wnętrza. Równie ważna jest jakość wykonania – konstrukcja powinna być bezpieczna i solidna, by służyła na lata. Nie bez powodu, tak często decydujemy się na schody w całości wykonane z drewna. Stanową one uniwersalne, stylowe i jednocześnie bardzo trwałe rozwiązanie.

Do największych zalet drewnianych schodów zalicza się ich wytrzymałość. Nie bez powodu do produkcji takich rozwiązań wykorzystuje się najtwardsze z rodzimych gatunków drewna: dębowe oraz jesionowe. Dąb przekonuje inwestorów nie tylko swoją solidnością, ale także szlachetnym charakterem. Z kolei jesion to gatunek równie trwały, co łatwy w obróbce. Dlatego, jeśli interesują Państwa schody drewniane Krosno jest miastem, w którym oferujemy bardzo szeroki wybór tego typu rozwiązań.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż schody z drewna pasują do każdego wystroju. Nasza oferta pozwala wybierać zarówno spośród konstrukcji prostych, idealnych do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i ozdobnych, które najlepiej współgrają z klasycznymi aranżacjami pomieszczeń.

Schody drewniane Krosno

Rozmawiając o zaletach drewnianych schodów, nie sposób pominąć ich zgodności z aktualnie panującymi trendami, czego najlepszym przykładem są szczególnie modne w ostatnich latach, schody dywanowe. Zbudowane na mocnej, samonośnej formie, z daleka przypominają fantazyjnie uformowaną harmonijkę, stanowiąc idealny dodatek do każdego wnętrza. Warto w tym miejscu wspomnieć również o popularności schodów zabiegowych, policzkowych oraz wielu innych stylowych rozwiązaniach. Każde z nich może być w całości wykonane z drewna, dzięki czemu doskonale wpiszą się w klasyczną dekorację mieszkania. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by elementy takie jak balustrada czy wsporniki były stworzone z innych materiałów, np. metalu lub szkła.

Wszystkim z Państwa, których interesują solidne i modne drewniane schody Krosno oferuje szeroki wybór dostępnych rozwiązań. Biorąc pod uwagę, że tego rodzaju konstrukcja powinna służyć domownikom przez długie dziesięciolecia, schody najlepiej zamówić w renomowanej firmie. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie, oferując wykonanie schodów w systemie: od projektu do realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania wyceny.