$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Łódzkie

Drewniane schody są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób ceniących klasyczny, jak i nowoczesny wystrój. Doskonale pasują do wszystkich popularnych stylów wnętrzarskich. Ich obecność znacznie podkreśla estetyczny i elegancki charakter jednorodzinnego domu lub mieszania dwupoziomowego. Starannie wykonana konstrukcja, dzięki odpowiedniej konserwacji, może służyć przez wiele lat w niezmienionym stanie, zachowując atrakcyjny wygląd oraz pełną funkcjonalność.

Jak zaaranżować pomieszczenie ze schodami?

Schody wykonane z drewna zdecydowanie najlepiej prezentują się w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Ich kształt, wymiary oraz usytuowanie są wówczas zależne wyłącznie od wyobraźni właściciela i projektanta. W takim przypadku często wybiera się schody kręcone. Dobrze wyeksponowane stanowią główną ozdobę domu. W mniejszych, wąskich wnętrzach, jak np. przedpokój, możliwości okazują się ograniczone — schody muszą być proste i poprowadzone tuż przy ścianie. Wciąż jednak mogą prezentować się z klasą. Duże możliwości daje poręcz, jeśli zdecydujemy się nadać jej nietypowe, finezyjne kształty. Wiele zależy też od wyboru odpowiedniego drewna. Największą popularnością cieszą się takie gatunki, jak dąb, buk i jesion. Mają odpowiednią twardość, dzięki czemu wykazują bardzo wysoką odporność na przetarcia, pęknięcia, zarysowania lub inne mechaniczne uszkodzenia. Ich zaleta to także jasna barwa, która pozwoli na optyczne powiększenie pomieszczenia.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 63

Kolor drewna warto dopasować do reszty wystroju. Najlepiej, jeśli ma barwę zbliżoną do desek podłogowych, ale może również komponować się z umeblowaniem lub ścianami. Spójna aranżacja to niezwykle istotna kwestia, aby pomieszczenie prezentowało się elegancko i atrakcyjnie.

Schody drewniane Łódzkie

Jeśli mieszkają Państwo w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach lub okolicznych miejscowościach i zdecydowali się na drewniane schody, łódzkie jest województwem, na którego obszarze świadczymy nasze usługi. Domański to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca na koncie wiele realizacji tego rodzaju. Kompleksowa oferta obejmuje wykonanie indywidualnego projektu dopasowanego do konkretnego pomieszczenia, produkcję poszczególnych elementów przy użyciu najwyższej jakości drewna i innych materiałów, transport na miejsce inwestycji oraz solidny montaż przez wykwalifikowany personel. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów lub umówienia się na konsultacje, a także w przypadku, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.