$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Namysłów

Mieszkańcy Namysłowa cenią praktyczne i estetyczne rozwiązania. Można je znaleźć zwłaszcza w klasyce. Jeśli chodzi o schody Namysłów stawia przede wszystkim na drewno. Trudno się temu dziwić, ponieważ w całej Polsce naturalny materiał nigdy nie wyszedł z mody. To zasługa jego szczególnych walorów w każdym zakresie. Zobaczmy zatem, co konkretnie wybierają namysłowianie.

Najpopularniejsze rodzaje schodów w Namysłowie

Najprostsze rozwiązania są szczególnie popularne. Dlaczego? Ponieważ sprawdzają się w dosłownie każdym wnętrzu: od klasycznego po na wskroś nowoczesne. Jednobiegowe i wielobiegowe schody w Namysłowie można zobaczyć w większości domów. Wyróżniają się elegancją, ale też dużym komfortem użytkowania. Dotyczy to zwłaszcza dwubiegowych schodów ze spocznikiem, na którym można stanąć podczas wchodzenia lub schodzenia i odpocząć. Docenią to zarówno osoby starsze, jak i osoby mające ograniczenia ruchowe.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 76W większych posiadłościach często montuje się schody wachlarzowe. Budzą one największe wrażenie przez swoje rozmiary i wiele możliwości wykończenia. Niestety nie sprawdzą się one w małych domach. Wtedy lepiej postawić na modele zaprojektowane z myślą o ograniczonej przestrzeni. Wśród nich namysłowianie najczęściej wybierają schody spiralne, kręcone lub zabiegowe. Ostatnie z nich przypominają dwubiegowe, ale zamiast spocznika posiadają kilka zakręconych stopni.

Ciekawym rozwiązaniem są też schody powieszane, nazywane czasem półkowymi lub samonośnymi. Cechują się naprawdę ciekawą budową. Są bowiem przytwierdzane bezpośrednio do ściany nośnej. Nie potrzebują więc podtrzymujących ich słupów bądź belek. Osiągnięty dzięki nim efekt sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i przestrzennych domach. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że należą do jednych z najdroższych modeli dostępnych na rynku.

Dlaczego drewno?

Schody w Namysłowie bardzo często mają drewnianą konstrukcję. Wynika to z uniwersalności naturalnego surowca. Jego powierzchnia jest przyjemna w dotyku, wyróżnia się świetną trwałością, a także doskonałym wyglądem. Wobec tego drewniane schody znajdują swoje miejsce w wystroju klasycznym, ale też minimalistycznym, skandynawskim czy prowansalskim. Na dodatek można je wykończyć na wiele różnych sposobów i z licznymi elementami dekoracyjnymi. Drewno to plastyczny, wszechstronny materiał, który idealnie nadaje się do schodów.

W kwestii takiej, jak schody Namysłów może skorzystać z przygotowanej specjalnie oferty firmy Domański. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej temu, co mamy do zaproponowania, a także kontaktu w razie zainteresowania.