$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody podlaskie

Drewno to materiał wykorzystywany od wieków i nic nie wskazuje na to, że wyjdzie z mody. Przede wszystkie dlatego, że można z niego tworzyć niemal dowolne formy, jest wytrzymałe, a odpowiednio konserwowane przetrwa wiele lat. Drewniane schody to element, który warto mieć we własnym domu bez względu na to, w jakim stylu urządzono wnętrze.

Bez wątpienia dopasuje się zarówno do industrialnych pomieszczeń, utrzymanych w duchu minimalistycznym przestrzeni, jak i przytulnych pokoi zaaranżowanych zgodnie z tradycją.

Konstrukcja z drewna może wydawać się lekka i subtelna lub zwracać uwagę szlachetnym ciężarem zdobień. Wszystko zależy od osobistych preferencji – schody wykonane z tego materiału z pewnością podkreślą charakter każdego domu. Co ważne drewno doskonale łączy się z innymi materiałami, takimi jak metal, szkło czy tworzywa sztuczne, więc jedyne ograniczenie stanowi wyobraźnia projektanta. Jeżeli chodzi o schody, podlaskie jest województwem, w którym wykonaliśmy już wiele realizacji i zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Nasze projekty są nie tylko wyjątkowe pod względem wizualnym, ale przede wszystkim bezpieczne oraz funkcjonalne, dzięki czemu codzienne życie staje przyjemniejsze.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 8

Schody drewniane podlaskie

Schody drewniane wyglądają pięknie i naturalnie bez względu na formę, którą przyjmą. Co ważne, specyfika tego materiału, ułożenie słojów, sprawia, że każda realizacja różni się nieco od poprzedniej. Dzięki temu we własnym domu można mieć niepowtarzalną konstrukcję, której nie ma nikt inny na świecie. Każdy kto przebywał kiedyś w przestrzeni z drewnianymi akcentami, na pewno zauważył, że dzięki ich obecności od razu powstaje przytulna, domowa atmosfera. Drewno jest materiałem przyjemnie ciepłym – w letnie dni warto to poczuć, przechadzając się po schodach boso, wyczuwając miłą dla skóry powierzchnię.

Wielu naszych klientów decyduje się na schody z jesionu lub dębu. To niezwykle szlachetne materiały, odznaczające się doskonałymi parametrami i urzekające estetyką. Dąb polski uważa się za jeden z najtrwalszych gatunków. Elementy z niego wykonane zachowują wyjątkowy wygląd przez bardzo długi czas.

Obróbka drewna to stosunkowo prosty proces, a możliwość barwienia czy tworzenia giętych poręczy sprawia, że schody z łatwością da się dopasować do każdego wnętrza. Zachęcamy do przejrzenia naszych realizacji i zapoznania się z wieloma dostępnymi projektami na schody drewniane. Podlaskie jest województwem, gdzie chętnie podejmiemy się nowych zleceń.