$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody proste – łatwe rozwiązanie w każdym domu

Schody są nieodłącznym elementem architektonicznym wielokondygnacyjnych budynku. Codziennie użytkowane przez mieszkańców, muszą cechować się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nasza firma wychodzi naprzeciw tym wymaganiom.

Posiadamy szeroki asortyment schodów z drewna litego, przeznaczonych do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz domków letniskowych. Schody proste to dobre rozwiązanie do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Idealnie sprawdzą się w przypadku przemieszczania się z salonu do części usytuowanej na górze. Są one doskonałym rozwiązaniem w przypadku przejść na strych, do piwnicy oraz do garażu.Domański Schody

Nasze schody cechuje precyzja wykonania, a ich prosty układ sprawia, że korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Schody proste idealnie sprawdzą się w obiektach, w których mieszkają osoby starsze, mające problemy z poruszaniem się. Wybór odpowiedniego konta ich nachylenia oraz wielkość klatki sprawią, że przemieszczanie się po nich będzie łatwe i bezpieczne dla użytkowników w każdym wieku. W tym przypadku zachęcamy do wyboru schodów posiadających klatki, które dają możliwość dłuższego zatrzymania się na nich, dzięki temu chodzenie po nich będzie mniej męczące.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę z zakresu wystroju wnętrz, dzięki czemu projekty wykonywane są w zgodzie z najnowszymi trendami. W naszej ofercie znajdą Państwo schody proste idealnie współgrające z aranżacjami wnętrz w najróżniejszych stylach, m.in.: minimalistycznym, vintage, klasycznym, prowansalskim, rustykalnym, angielskim.

Wykonujemy schody proste: jednobiegowe, dwubiegowe, trzybiegowe, zabiegowe oraz łamane. Projekt schodów dostosowujemy do Państwa potrzeb, gustów, a także do wymagań architektonicznych danego obiektu. Dokładnie ustalamy przebieg wszystkich stopni, ich szerokość oraz długość. Nasi projektanci przyjadą do Państwa domów i po dokonaniu szczegółowej analizy przygotują projekt, który będzie można modyfikować nawet w trakcie realizacji. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje.