$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Pszczyna

Aby połączyć ze sobą dwie kondygnacje piętrowego mieszkania albo domu można skorzystać z najprostszych schodów oferowanych przez jakąś dużą sieć lub zwrócić się do zakładu specjalizującego się w produkcji schodów na zamówienie. Z czysto praktycznego punktu widzenia obie opcje wydają się do siebie podobne. W rzeczywistości jednak znacząco odróżnia je od siebie bardzo ważny czynnik w postaci stopnia dopasowania do określonego wnętrza oraz indywidualnych preferencji samego inwestora.

W kwestii takiej jak produkowane podług wytycznych klienta drewniane schody Pszczyna jest istotnym obszarem działalności firmy Domański. Zarówno w miejscowości tej, jak i jej najbliższych okolicach do chwili obecnej mieliśmy okazję zrealizować wiele zróżnicowanych projektów, uzyskując w przypadku każdego z nich pełnię zadowolenia naszych zleceniodawców. Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani pozyskaniem schodów wykonanych z dużym pietyzmem i w 100% korespondujących z Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisaną poniżej procedurą współpracy.

Jak pozyskać spersonalizowane drewniane schody w Pszczynie?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 36Całość współpracy rozpoczyna się oczywiście od nawiązania przez Państwo kontaktu. Wszelkie wstępne szczegóły możemy przedyskutować e-mailowo lub telefonicznie. Jeśli po uzyskaniu odpowiedzi na najistotniejsze dla Państwa pytania, będą Państwo zainteresowani dalszą kooperacją, wyślemy naszego technika pod wskazany przez Państwo adres w Pszczynie. Schody wykonywane na zamówienie muszą składać się z elementów idealnie dopasowanych do określonej przestrzeni, a zatem na miejscu zbierze on precyzyjnie pomiary i dopiero na ich podstawie przejdziemy do opracowywania projektu.

Sam projekt – w zależności od Państwa preferencji – może zostać opracowany od podstaw przez nasz zespół albo bazować na rysunkach technicznych i szkicach dostarczonych przez Was. Oprócz tego mogą Państwo również od razu dostarczyć gotowy własny projekt, na który ewentualne naniesiemy tylko drobne poprawki, jeśli zajdzie taka konieczność. W każdym z tych przypadków mogą Państwo określić wszelkie nie tylko fundamentalne, ale również drobiazgowe cechy, którymi mają charakteryzować się zamawiane schody, takie jak m.in. ich typ, kształt, wielkość czy też sposób wykończenia lub materiały wykonania poszczególnych elementów.

W komplecie z klasycznym projektem dostarczymy Państwu również jego profesjonalną wizualizację. Finalnie pozwoli to Państwu przekonać się w sposób naoczny o tym, jak schody będą prezentować się w danej scenerii i znacząco ułatwi decyzję co do ewentualnych zmian w projekcie.