$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Świebodzice

Od modelu i materiału wykorzystanego do budowy schodów zależy komfort użytkowania domu. Trudno więc dziwić się, że poświęca się temu tematowi tyle uwagi. Jeśli chodzi o schody, Świebodzice należą do miast, w których docenia się bardzo szczególne rozwiązania. Przyjrzymy się im bliżej w niniejszym artykule.

Możliwości jest naprawdę wiele. Mieszkańcy Świebodzic cenią sobie przede wszystkim praktyczne rozwiązania, które pozostają jednocześnie wyjątkowo estetyczne. Dlatego dużą popularnością cieszą się tradycyjne schody jednobiegowe lub wielobiegowe. Ich zaletą jest prostota. Nie wymagają żadnych skomplikowanych projektów, aby je zrealizować. A to przekłada się na niższy koszt wykonania. Nie oznacza to jednak, że nie są ciekawe. Wręcz przeciwnie! Potrafią zachwycić swoją prostotą. Dlatego doskonale sprawdzają się we wnętrzach na wskroś nowoczesnych i minimalistycznych, choć równie dobrze odnajdą się w otoczeniu klasyki. Warto dodać, że schody wielobiegowe ze spocznikiem ułatwiają wchodzenie i schodzenie osobom starszym, a także osobom zmagającym się z ograniczeniami ruchowymi.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 51

Ciekawym rozwiązaniem są schody kręcone albo spiralne. Najlepiej zamontować je w domach o niewielkiej powierzchni, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy. Zostały one zaprojektowane właśnie z myślą o oszczędzeniu miejsca, ale tak naprawdę korzysta się z nich nawet w większych domach. Dlaczego? Ponieważ wyglądają naprawdę interesująco. Spirale po prostu przyciągają wzrok. Są bardzo nietypowym rozwiązaniem wśród wielu podobnych do siebie modeli schodów.

Jeszcze efektowniejszymi schodami są wachlarzowe. To jednak model, który znajdzie swoje zastosowanie jedynie w bardzo dużych rezydencjach. Swoje ogromne rozmiary nadrabiają jednak wyjątkowymi walorami estetycznymi.

Czy schody drewniane w Świebodzicach to dobry pomysł?

Ani metal, ani tym bardziej beton nie są w stanie dorównać drewnu. Przyczyna jest prosta: naturalny surowiec jest przyjemniejszy w dotyku, ponieważ szybko nabiera temperaturę otoczenia. Poza tym wygląda nieporównywalnie lepiej od chłodnego i błyszczącego metalu. Jeśli chodzi o schody drewniane, Świebodzice nie należą do wyjątków. Tutaj również wybiera się najczęściej drewno.

A komu powierzyć zaprojektowanie, produkcję i montaż dowolnego modelu schodów? Najlepiej profesjonalistom z firmy Domański. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwoli dobrać schody do danego miejsca, a także zapewni wysokiej jakości wykonanie. Polecamy więc przyjrzeć się temu, co mamy do zaoferowania.