$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Żory

Już dawno minęły czasy, gdy schody pełniły jedynie użytkową funkcję, umożliwiając przemieszczanie się między piętrami. Dziś jest to element wnętrza o walorach estetycznych, który ze względu na swoje gabaryty może stać się główną dekoracją domu.

Od jego wykonania zależy, czy pomieszczenie będzie prezentować się elegancko. Nieodpowiednio dobrane lub źle wyglądające schody mogą zaburzyć całą aranżację i nie da się tego naprawić, zmieniając inne elementy wystroju.

Schody drewniane Żory

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 85Jeśli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie wnętrza, najlepiej prezentują się schody wykonane z drewna. Do ich produkcji używa się materiału z różnych rodzajów drzew. W Polsce są to najczęściej rodzime gatunki, takie jak dąb, buk czy jesion. Ich twarde drewno doskonale nadaje się do wykonywania konstrukcji, które powinny służyć długimi latami, zachowując swoją funkcjonalność oraz nienaganny wygląd. Dla jeszcze lepszych efektów warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie drewna. Impregnacja uchroni je przed ścieraniem oraz innymi efektami wynikającymi z codziennego użytku. Regularna konserwacja jeszcze bardziej przedłuży żywotność schodów. Dysponując większym budżetem, można rozważyć konstrukcję wykorzystującą egzotyczne rodzaje drzew, takie jak heban, mahoń, wenge lub jatoba. Charakteryzują się podobną wytrzymałością, a przy tym oferują szerszy wybór w kwestii kolorystyki, dając większe możliwości podczas aranżowania wnętrza. Ciemne drewna z egzotycznych krajów doskonale pasują do nowoczesnego wystroju, ale sprawdzają się również jako dopełnienie klasycznego stylu.

Schody na indywidualne zamówienie

Aby tego rodzaju konstrukcje idealnie pasowały do danego pomieszczenia, trzeba zrezygnować z najtańszych rozwiązań w rodzaju produkowanych masowo schodów modułowych. Pożądane efekty zapewnią jedynie schody drewniane wykonane na wymiar, uwzględniające rozmiary, kształt oraz funkcję pomieszczenia. W ten sposób można otrzymać konstrukcję o indywidualnie dobranej szerokości i wysokości stopni, o najlepiej pasującym kształcie, a także z nieograniczonym wyborem w kwestii balustrady. Tego typu usługa przeważnie obejmuje nie tylko projekt oraz produkcję schodów, ale także profesjonalny montaż. Mieszkańcy Żor i okolic, którzy myślą o wzbogaceniu swojego domu o schody drewniane, mogą skorzystać z oferty naszej firmy, świadczącej takie usługi na terenie całego kraju. Posiadamy długoletnie doświadczenie i wiele ukończonych realizacji, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.