$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Chełm

Drewniane schody to bez wątpienia synonim dobrego gustu oraz wyraz ponadczasowej, uniwersalnej mody. Naturalny surowiec od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ciężko go zastąpić nawet najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie schody wykonane z drewna prezentują się równie dobrze. Jeśli chodzi o schody Chełm oferuje profesjonalne doradztwo firmy Domański. Nasi przedstawiciele pomogą wybrać projekt dostosowany do wymagań, ale również spełniający normy estetyczne i funkcjonalne. Co możemy zaproponować? Przedstawiamy kilka ciekawych rozwiązań w tym zakresie.

Schody spiralne

Schody spiralne, nazywane czasem schodami okrągłymi, to jedno z ciekawszych rozwiązań. Ich konstrukcja opiera się na słupie, wokół którego „kręcą się” stopnie. Takie projekty sprawiają wrażenie bardzo lekkich, dlatego znajdują zastosowanie w miejscach o minimalistycznym wystroju.Domański schody realizacje

Schody jednobiegowe

Schody jednobiegowe są idealne do mieszkań lub domów o ograniczonym metrażu. Jeden bieg zajmuje bardzo niewiele powierzchni, dzięki czemu łatwiej zagospodarować zaoszczędzone miejsce. Dodatkowa zaleta to możliwość wstawienia pod schody mebli, np. szafy.

Schody wachlarzowe

Schody wachlarzowe można uznać za przeciwieństwo jednobiegowych. Prezentują się bardzo efektownie. To dość klasyczne rozwiązanie, najczęśniej spotykane w domach o pokaźnych rozmiarach. Zajmowaną przestrzeń rekompensują za wygodą użytkowania – dają bardzo dużo miejsca do przechodzenia nawet kilku ludziom.

Elementy ozdobne do schodów

Schody mogą też upiększyć pomieszczenia. By stanowiły dekorację domu, powinny posiadać elementy ozdobne. Dzięki nim nawet najprostszy projekt zostanie w tani sposób urozmaicony oryginalnym wykończeniem. Szeroka gama zdobień pozwala wyposażyć schody w dowolne wymagane elementy.

Projekty na każdą okazję

Wymienione rozwiązania to zaledwie ułamek możliwości, jakie proponujemy w firmie Domański. Jeśli interesują Państwa ciekawie zaprojektowane, ponadczasowe i estetycznie wykonane schody Chełm jest doskonałym miejscem do ich znalezienia. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Podczas kontaktu chętnie z nami odpowiemy na wszystkie zagadnienia związane z projektowaniem i realizacją schodów.

Polecamy także:

projekt schodów drewnianychschody jesionoweschody z drewna egzotycznego