Schody Niepołomice

Szukają Państwo pomysłu na schody do nowo wybudowanego domu, a może chcą Państwo wymienić obecne stopnie na nowe? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Domański specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy konstrukcji drewnianych. Niepołomice to jedno z wielu miast w Polsce, w którym można znaleźć nasze realizacje.

Więcej

Schody Limanowa

Szukają Państwo niebanalnych oraz innowacyjnych projektów schodów do swojego domu lub dwukondygnacyjnego mieszkania? Jeśli tak, to nie przypadek, że czytają Państwo ten tekst.

Więcej

Schody Myślenice

Polska na wzór państw zachodnich z roku na rok coraz bardziej pogłębia stopień urbanizacji i unowocześniania architektury miast. O ile w przypadku wysoko rozwiniętych, uprzemysłowionych części kraju efekty takich działań prezentują się całkiem dobrze, o tyle w mniejszych miejscowościach wspomniane podejście potrafi mocno zaszkodzić estetyce okolicy.

Więcej

Schody Wadowice

Schody to nie tylko konieczny element do poruszania się pomiędzy piętrami, ale także prawdziwa dekoracja wnętrza. Wybór właściwego modelu wpływa więc na funkcjonalność domu, jak również na jego estetykę.

Więcej

Schody Bochnia

W dzisiejszych czasach zarówno w przypadku zewnętrznych elementów architektury, jak i aranżacji stosowanych we wnętrzach w coraz silniejszym stopniu stawia się na nowoczesność.

Więcej

Schody Nowy Targ

W projektach budowy lub remontu domu wiele osób często koncentruje się na kolorach ścian, układzie pokojów, znalezieniu miejsca do przechowywania wyposażenia lub zakupie nowych mebli. Stworzenie funkcjonalnej klatki schodowej schodzi na drugi, a nawet trzeci plan.

Więcej

Schody Chrzanów

Schody zajmują często najbardziej widoczne miejsce w domu (szczególnie w przypadku wnętrz z dużą, otwartą przestrzenią), dlatego też warto upewnić się, że ich projekt spełnia wszystkie wymagania domowników.

Więcej

Schody Wieliczka

Schody, początkowo służące jedynie do celów użytkowych, z czasem stały się także elementem dekoracyjnym, wpływającym na estetykę całego domu. Różnorodność kształtów, wykończeń oraz duże możliwości w wyborze kolorystki, to cechy, które nadają indywidualnego, unikalnego charakteru.

Więcej

Schody Knurów

Schody wewnątrz pomieszczeń biurowych, mieszkalnych czy urzędach, muszą spełniać dwie podstawowe funkcje. Jedną z nich jest wysoki poziom estetyki oraz dopasowanie do pozostałych elementów wyposażenia obiektu.

Więcej

Schody Czechowice-Dziedzice

Schody to element domu, który łączy ze sobą piętra, ale również zdobi przestrzeń. Urządzając wnętrze, warto zastanowić się nad drewnianymi schodami, ponieważ są one niezwykle efektowne.

Więcej

Schody Racibórz

Domy dwukondygnacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów, którzy pragną zyskać dużą przestrzeń użytkową przy niewielkiej działce, a przy okazji w funkcjonalny sposób oddzielić strefę dzienną od nocnej.

Więcej

Schody Imielin

Choć przez wiele lat główną funkcją schodów było połączenie ze sobą dwóch lub kilku kondygnacji budynku, obecnie tego typu projekty coraz częściej występują w roli dodatkowej ozdoby wnętrza.

Więcej

Schody Cieszyn

Trudno sobie wyobrazić wnętrze piętrowego domu jednorodzinnego czy mieszkania wielopoziomowego bez funkcjonalnych schodów łączących górę z dołem. Powinny być one bezpieczne, trwałe oraz współgrać z wystrojem danego pomieszczenia.

Więcej

Schody Mikołów

Schody nie są wyłącznie praktycznym elementem wyposażenia każdego wielokondygnacyjnego budynku. Mogą stać się również bardzo charakterystyczną wizytówką domu.

Więcej

Schody Lubliniec

Wybór schodów do pomieszczeń mieszkalnych nie jest łatwy. Niewłaściwie dobrana wysokość stopni, czy konstrukcja ciągów schodów sprawiają, że użytkowanie może być uciążliwe. Szczególnie jeśli biegi schodów są otwarte i łączą ze sobą dwie kondygnacje w budynku mieszkalnym. Warto zatem dobrze zastanowić się podczas wyboru, biorąc pod uwagę nie tylko wygląd, ale także jakość zastosowanych materiałów.

Więcej

Schody Orzesze

Tworzymy swoją ofertę z myślą o klientach z całej Polski. Tym samym bez względu na miejsce zamieszkania, umożliwiamy realizację każdego projektu schodów w domu, hotelu czy w siedzibie firmy.

Więcej

Schody Wielkopolskie

W każdym piętrowym domu schody łączą przestrzenie, z których na co dzień korzystają mieszkańcy oraz ich goście. Stopnie są nie tylko ważnym elementem budynku, ale także efektowną ozdobą, nadającą przestrzeni wyjątkowego charakteru. Dobrze wykonane zachwycają wzrok, a dzięki odpowiedniej konserwacji pozostają funkcjonalne przez wiele lat użytkowania.

Więcej

Schody warmińsko-mazurskie

Bez względu na to, czy zamierzamy urządzić dom zgodnie z zasadami klasycznej, czy nowoczesnej aranżacji, drewniane schody w każdym z tych wnętrz prezentują się stylowo i ponadczasowo. Ich projekt oraz montaż warto zlecić profesjonalistom, by cieszyć oko spektakularnym efektem całej inwestycji.

Więcej

Schody świętokrzyskie

Wybór odpowiednich schodów do nowo wybudowanego domu lub wymiana starych stopni wiąże się ze znalezieniem właściwej firmy wykonującej konstrukcje na wysokim poziomie. Jednym z takich przedsiębiorstw jest producent schodów Domański, zatrudniający wykwalifikowanych fachowców.

Więcej

Schody podlaskie

Drewno to materiał wykorzystywany od wieków i nic nie wskazuje na to, że wyjdzie z mody. Przede wszystkie dlatego, że można z niego tworzyć niemal dowolne formy, jest wytrzymałe, a odpowiednio konserwowane przetrwa wiele lat. Drewniane schody to element, który warto mieć we własnym domu bez względu na to, w jakim stylu urządzono wnętrze.

Więcej