Jakie schody będą odpowiednie do klasycznego wnętrza?

Staranne zaprojektowanie poszczególnych wnętrz wpływa na panującą w nich atmosferę, sprzyjając wypoczynkowi i relaksowi. Mimo to ciekawe zaaranżowanie niektórych pomieszczeń okazuje się większym wyzwaniem, niż początkowo można by było przypuszczać – szczególnie jeśli znajdują się w nich schody.
Więcej

Czy warto zdecydować się na schody półkowe?

Odpowiednio dobrane schody mają duży wpływ na komfort życia w piętrowym domu lub mieszkaniu, a także na wystrój poszczególnych wnętrz. Co więcej, ze względu na wysokie koszty inwestycji podjęcie decyzji dotyczącej wyboru jednego modelu nie należy do łatwych zadań.
Więcej

Schody w stylu skandynawskim

Decydując się na remont piętrowego domu lub mieszkania, warto zadbać o to, aby uzyskać wnętrza cechujące się jak największą funkcjonalnością i przemyślanym designem. Dla wielu inwestorów dużym wyzwaniem okazuje się jednak zaprojektowanie pomieszczeń, w których będą znajdować się schody łączące ze sobą poszczególne piętra.
Więcej

Czym są schody dywanowe – wszystko, co musisz wiedzieć

Inwestycja w budowę piętrowego bloku lub mieszkania nie zawsze należy do łatwych procesów i zwykle wymaga starannego przygotowania projektu. Niezwykle ważnym elementem takich budynków stają się między innymi schody, które powinny w bezpieczny sposób łączyć ze sobą poszczególne piętra i jednocześnie dobrze się prezentować.
Więcej

Schody Międzyzdroje

Każdy dom o więcej niż jednym poziomie potrzebuje rozwiązania, jakim są schody. Planując ten element konstrukcyjny, powinniśmy pamiętać o funkcjonalności i trwałości, a także kwestiach estetycznych. Jego podstawowa rola to zapewnienie komunikacji pomiędzy piętrami. Ze względu na intensywną eksploatację, musi gwarantować możliwie wysoką odporność na zużycie. Warto także zadbać o to, aby schody pasowały do reszty aranżacji wewnątrz domu i po prostu dobrze się prezentowały. Takie cechy posiadają niewątpliwie konstrukcje drewniane. Dla mieszkańców Międzyzdrojów może przygotować je doświadczona firma Domański. Z tego artykułu dowiedzą się Państwo więcej na temat zalet drewna, rodzajów schodów oraz etapów ich produkcji.
Więcej

Schody Bytów

Schody to wspólny element dla wszystkich domów lub mieszkań wielokondygnacyjnych. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie wygodnej komunikacji pomiędzy poszczególnymi piętrami budynku. Poza tym mogą pełnić także rolę ozdobną, w niektórych przypadkach stając się nawet głównym elementem dekoracyjnym wnętrza. Jeśli właśnie na tym Państwu zależy, polecamy rozwiązanie, jakim są drewniane schody na wymiar. W Bytowie może je dla Państwa zaprojektować, a następnie wykonać doświadczona firma Domański. W poniższym tekście wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na drewnianą konstrukcję, a także czemu zaleca się korzystanie z usług renomowanego producenta.
Więcej

Schody kręcone Kraków — wszystko, co musisz wiedzieć

Instalacja schodów stanowi wyczekiwane zwieńczenie prac wykończeniowych w nieruchomości. Bardzo często po montażu schodów budynek zyskuje pełną funkcjonalność i staje się gotowy do wprowadzenia. Decyzja o wyborze właściwego rodzaju schodów nie należy do najłatwiejszych. Spośród wielu modeli, jak wybrać to najlepsze rozwiązanie? Dla mieszkańców Krakowa przygotowaliśmy poradnik o schodach kręconych, które należą do najczęściej wybieranych projektów. Czytaj dalej, a dowiesz się, kiedy spiralne schody z drewna dostarczą największej wartości dodanej.
Więcej

Wytrzymałe schody w Koszalinie

Dwu- lub trzypiętrowe domy bardzo często okazują się niezwykle komfortową inwestycją, która pozwala na zwiększenie powierzchni mieszkalnej bez konieczności poświęcania ogrodu. Wymagają jednak wykonania nieco bardziej skomplikowanych projektów, które mogą wiązać się z większymi wątpliwościami. Wielu inwestorów miewa między innymi trudności z wyborem odpowiednich schodów. Możliwość wyboru modeli kręconych, dywanowych czy jednobiegowych stwarza liczne ciekawe opcje aranżacyjne, ale również oznacza konieczność podjęcia decyzji, która okaże się inwestycją na długie lata codziennego użytkowania. Dlatego w przypadku takiego miasta jak Koszalin mieszkańcy często poszukują firm, które zajmują się tylko wykonaniem całej konstrukcji, ale także jej starannym zaprojektowaniem.
Więcej

Schody drewniane z Żywca

Drewno to ponadczasowy, wytrzymały materiał ceniony przez miłośników najwyższej jakości. Wyróżnia je trwałość oraz piękny wygląd. Nic więc dziwnego, że chętnie sięga się po nie w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Z tego szczególnego tworzywa produkujemy schody Domański w Żywcu. Trudno wyobrazić sobie wielopoziomowy dom bez tego elementu architektonicznego. Zwłaszcza że schody drewniane zaskakują zróżnicowaniem konstrukcji! Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się ich zaletom.

Więcej

Schody drewniane Strzelin – postaw na indywidualność

Realizując budowę lub remont dwupoziomowego mieszkania czy domu, należy pomyśleć o wysokiej jakości łączniku pomiędzy kondygnacjami. Gdy zależy Ci na tym, aby mieć naprawdę indywidalne schody Strzelin jest miastem, w którym możesz zlecić ich wykonanie profesjonalistom – firmie Domański. Kiedy warto zrobić je pod wymiar?

Więcej

Schody drewniane Kłodzko

Branża wykończeniowa pełna jest rozwiązań technologicznych, które z jednej strony dostarczają oczekiwanej elastyczności, a z drugiej — stanowią trudny orzech do zgryzienia dla początkujących inwestorów. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku schodów drewnianych. Schody drewniane, metalowe, betonowe… Na co się zdecydować?
Więcej

Schody Strzegom

Schody to obowiązkowy element każdego wnętrza dwukondygnacyjnego. Z tej przyczyny powinny być nie tylko praktyczne i solidne, ale również eleganckie i stylowe. Dzięki temu staną się nie tylko funkcjonalną, ale i dekoracyjną częścią przestrzeni. Dlatego tak ważne jest powierzenie ich wykonania doświadczonej, wyspecjalizowanej w tym zakresie firmie. Jeśli poszukujesz efektownych i niezawodnych schodów do domu lub biura, postaw na usługi marki Domański.
Więcej

Schody Jawor

Funkcjonalne i piękne schody są na wagę złota. Dlatego wybór odpowiedniego modelu czy spełniającego standardy materiału potrafi zająć dużo czasu. Oczywiście lepiej uprościć poszukiwania i zdecydować się na profesjonalnego producenta. Jawor to miasto, w którym schody wykonane wedle najnowszych trendów i przy użyciu dobrych jakościowo materiałów otrzymać można dzięki pomocy firmy Domański. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania.
Więcej

Funkcjonalne schody w Złotoryi, które zachwycają wyglądem

Kilkupiętrowe budynki okazują się idealną inwestycją dla osób, którym zależy na większej przestrzeni bez konieczności poświęcania przy tym powierzchni ogrodu. Mimo to duże wyzwanie często stanowi wybór odpowiednich schodów, które będą wyróżniały się nie tylko wygodą codziennego użytkowania, ale także stylowym wyglądem dopełniającym aranżacje poszczególnych wnętrz. Wówczas należy zwrócić nie tylko szczególną uwagę na wymiary, ale także na styl i materiały, z których będzie wykonana cała konstrukcja.

Więcej

Schody Szprotawa

Każdy projekt domu, w którym oprócz parteru znajduje się również poddasze lub piętro, wymaga połączenia ze sobą obu kondygnacji. Rozwiązaniem architektonicznym, które od lat nie traci na popularności mimo pojawiania się coraz to nowszych trendów, są stylowe schody drewniane. Jakie są ich zalety i co sprawia, że tego rodzaju konstrukcje znajduję ogromne grono zwolenników w kolejnych pokoleniach?

Więcej

Magia schodów drewnianych — nasza propozycja dla mieszkańców Zgorzelca

Budynki wielokondygnacyjne oferują niedościgniony komfort wynikający z większej powierzchni użytkowej. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia takiej nieruchomości pozostają schody łączące wszystkie piętra. Dziś przedstawimy zalety wynikające z użytkowania modeli drewnianych. Ten naturalny surowiec wpisuje się w potrzeby większości inwestorów. Na czym polega fenomen tych stopni? Jakie schody w Zgorzelcu proponuje rodzinna firma Domański?

Więcej

Schody kręcone Szczecin

Niektóre modele schodów cieszą się większym zainteresowaniem od pozostałych. Wynika to zarówno z powodu obecnych trendów, jak i realnej ich funkcjonalności. Dobrym przykładem są schody kręcone w Szczecinie. Mieszkańcy miasta cenią sobie nowoczesne rozwiązania, które będą przez dekady sprawiać bardzo dobre wrażenie, a przy okazji cechują się wysoką użytecznością. Oprócz tego warto też spojrzeć na pokrewne modele schodów. Sprawdźmy więc, jakie plusy i minusy wiążą się z montażem najpopularniejszych w regionie konstrukcji.

Więcej

Drewniane schody kręcone Łódź – Dlaczego warto postawić na projekt firmy Domański?

Nie bez przyczyny od wielu tysięcy lat drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych i powszechnie używanych materiałów budowlanych. We współczesnym budownictwie wykorzystuje się je równie często ze względu na unikatowe właściwości, jak i też niekwestionowalne walory estetyczne. Drewniane elementy wyposażenia takie jak meble, drzwi, schody czy podłogi znakomicie sprawdzają się we wszystkich rodzajach wnętrz. Na tle alternatywnych rozwiązań (np. betonu, marmuru, granitu) drewno wyróżnia się zarówno pod kątem wysokiego poziomu komfortu, jak i atrakcyjnej ceny.

Więcej

Schody kręcone Bydgoszcz

Wybór schodów do domu, piętrowego mieszkania, biura albo pomieszczenia usługowego to jeden z najważniejszych etapów urządzania wnętrza. Konstrukcje te pełnią nie tylko praktyczną, ale i estetyczną funkcję. Stanowią niezbędny łącznik między kondygnacjami, a jednocześnie dekoracyjny element wystroju. Szczególnie efektownie prezentują się drewniane schody kręcone. W Bydgoszczy mieszkańcy wiedzą o tym najlepiej – spiralne konstrukcje od lat zdobią ich domy i apartamenty. Dlaczego warto się na nie zdecydować?
Więcej

Schody kręcone Olsztyn

W firmie Domański pomagamy stworzyć niepowtarzalne wnętrze budynku wielokondygnacyjnego, wyposażając go w estetyczne i funkcjonalne schody drewniane. Jednym z ośrodków naszej działalności staje się miasto Olsztyn, doświadczające wzmożonego ruchu w dziedzinie prywatnych inwestycji budowlanych. Olsztyn i okoliczne miejscowości w zgrabny sposób łączą komfort przestrzeni mieszkalnej z aspektami ekonomicznymi. W dobie rosnących cen energii, budowa rozległego wnętrza wypełnionego powietrzem ma niewielkie uzasadnienie praktyczne.
Więcej