$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kraków

W każdym domu, gdzie znajduje się poddasze lub piętro, trzeba zamontować odpowiednie schody. Warto dobrze przemyśleć ich wybór. Niektóre warianty zagwarantują Państwo wygodę i dodatkową przestrzeń, którą można dowolnie spożytkować. W dalszej części zostaną przedstawione modele schodów, będących znakomitym rozwiązaniem nie tylko na poddaszu.

Schody jednobiegunowe

Modele jednobiegunowe szczególnie sprawdzają się, kiedy zamierzamy wstawić je pomiędzy belkami stropu. Takie rozwiązanie sprawi, że będzie można przymocować schody w dowolnym miejscu. Najczęściej zaleca się montowanie ich w centralnej części poddasza oraz na korytarzu.Domański Schody

Schody z dolnym zabiegiem

Cechą charakterystyczną schodów z dolnym zabiegiem jest to, że powinny być one usytuowane w pobliżu zewnętrznej ściany, np. w salonie, a także na środku poddasza. Ta zasada wynika z tego, że zazwyczaj w centralnej części jest największa wysokość. Nie można również zapomnieć o tym, że są to bardzo ekonomiczne oraz proste schody Kraków to nie jedyne miejsce, gdzie bez większego problemu można zamówić właśnie takie modele.

Kręcone schody na poddasze

Jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce, to kręcone czy też spiralne schody będą doskonałą opcją. Ich sekret polega na tym, że na planie zaczynają się zazwyczaj dokładnie w tym samym miejscu, co w rzeczywistości. W dodatku można dopasować je do każdego stylu.

Schody dwubiegunowe

Kiedy szczególnie liczy się wygoda mieszkańców, niezawodne okażą się schody dwubiegunowe. Jak sama nazwa wskazuje, ich bieg składa się z dwóch części, które zostają rozdzielone spocznikiem. Dzięki temu podczas wchodzenia lub schodzenia istnieje możliwość zmiany kierunku o nawet 180‎°. Świetnie sprawdzają się w domach, zamieszkałych przez dzieci lub osoby starsze.

Jakie schody warto wybrać na poddasze i piętro?

Dziś większość schodów wytwarzana jest z drewna bądź ewentualnie z metalu. Wiele osób, pragnąc zaoszczędzić i uzyskać bardziej unikalny efekt, rezygnuje z poręczy lub nawet balustrady. Z kolei na poddasze nadal wybierane są składane schody Kraków nie jest w tym przypadku wyjątkiem, jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że tego typu modele są mniej komfortowe, ale za to można dzięki nim zaoszczędzić naprawdę dużo przestrzeni.

Schody drewniane od firmy Domański – czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań?

Skoro opis najpopularniejszych wariantów drewnianych schodów mamy już za sobą, warto przejść do wskazania korzyści płynących z zamawiania konkretnych z nich w firmie Domański. Na pierwszym miejscu w tym zakresie z całą pewnością należy wskazać perfekcyjną jakość wykorzystywanego przez nas drewna. Z jednej strony wynika ona z samych gatunków drzew, które stosujemy do produkcji, z drugiej natomiast ze starannej selekcji dostawców materiału. Pozyskiwane przez nas surowce w każdym przypadku są najwyższej klasy, w pełni naturalne oraz pozbawione sęków i przebarwień.

Mimo że jakość samego surowca na schody z drewna to podstawowy składnik sukcesu dla nas jako producenta, nie jest to jedyny czynnik, do którego podchodzimy z dużym pietyzmem. Kolejny stanowi jego przekształcanie w konkretne elementy docelowej konstrukcji, jak stopnie, podstopnie czy balustrady. Nasi specjaliści każdorazowo dobierają w sposób indywidualnych materiały o odpowiednich grubościach, kształtach oraz właściwościach fizycznych, aby uzyskać efekt optymalny zarówno pod względem estetyki, jak i walorów użytkowych czy wytrzymałościowych.

Ponadto na tle firm względem nas konkurencyjnych wyróżniamy się również w pełni elastycznym podejściem do Państwa indywidualnych potrzeb. Objawia się to m.in. fachowym, nieodpłatnie realizowanym doradztwem oraz możliwością wykonania schodów drewnianych ściśle podług przekazanych nam przez Państwo wytycznych.

Doskonałej jakości schody z drewna w atrakcyjnych cenach – Kraków

Jako producent schodów obecny na rynku od roku 1980 mieliśmy dość czasu, aby dopracować wszystkie aspekty związane z ich wytwarzaniem. O kwestiach jakości, wytrzymałości czy personalizacji proponowanych wyrobów napisaliśmy już wystarczająco dużo, zatem przejdźmy do ostatniego z kluczowych czynników wyboru z perspektywy klienta, którym jest cena.

Wieloletnia obecność w branży umożliwiła nam zgromadzenie niezliczonych pokładów doświadczenia, wiedzy i bardzo lukratywnych kontaktów handlowych. Oprócz tego pozwoliła nam też zbudować kompleksowo i nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne, a także osiągnąć zoptymalizowane niemal do perfekcji schematy pracy. Dzięki wspomnianym czynnikom do Państwa dyspozycji oddajemy schody drewniane produkowane z najwyższym pietyzmem przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskich kosztów. Jeśli chodzi o Kraków i jego okolice, żadna inna firma nie zaoferuje Państwu tak dobrego stosunku ceny do otrzymywanej w zamian jakości.