$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Gdynia

Estetycznie wykonane schody potrafią przemienić przestrzeń w eleganckie wnętrze i służą swoim użytkownikom przez dziesiątki lat. Najpopularniejszym i jednocześnie jednym z najbardziej wygodnych rozwiązań w Gdyni okazują się schody drewniane. Swoim ponadczasowym stylem nawiązują do atmosfery panującej w mieście.

Jakie schody wybrać?

Połączenie tradycji i nowoczesności – właśnie takie określenia najlepiej oddają klimat wnętrza wyposażonego w drewniane schody. Surowiec wykazuje zdolność do wizualnego ocieplenia pomieszczeń, tworząc przytulny design. W kwestii takiej jak rodzaj drewna na schody Gdynia nie różni się od innych miast w Polsce. Wśród najpopularniejszych gatunków wymienia się jesion oraz dąb. Pierwszy z materiałów wyróżnia się dużą elastycznością, a tym samym odpornością na przeciążenia. Jesion przybiera różnorodne wzory słojów oraz piękne, stylowe odcienie. Dąb natomiast uznaje się za jeden z najbardziej szlachetnych materiałów dekoratorskich. Jego głęboki kolor i ciekawe usłojenie idealnie pasuje do wnętrza zarówno urządzonego klasycznie, jak i o bardzo współczesnej, minimalistycznej aranżacji.Domański Schody

Komu powierzyć montaż schodów?

Urok stopni zależy nie tylko od tworzywa, ale w dużej mierze również od wykończenia. Specjaliści zadbają o dokładne wymierzenie przestrzeni przeznaczonej na klatkę schodową, dopasują technikę wykonania oraz starannie zabezpieczą strop. Doświadczony producent odpowiednio przygotuje poszczególne stopnie. Nada im odpowiedni kształt, zapewniający komfort użytkowania, a także zaimpregnuje schody. Dzięki temu konstrukcja przetrwa długie lata w niemal niezmienionym stanie. Dlatego, jeśli poszukują Państwo profesjonalistów wykonujących schody Gdynia jest miastem, do którego można zamówić usługi firmy Domański. Ze swojej strony gwarantujemy przede wszystkim terminowość oraz solidność finalnego efektu. Działamy kompleksowo, dlatego nawet w przypadku gdy nie mają Państwo własnego projektu klatki schodowej, nasz pracownik opracuje stosowny plan według wytycznych.