$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Sosnowiec

Są elementem, bez którego budowa piętrowych domów nie miałaby racji bytu. Funkcjonalność stanowi ich podstawową cechę, ale powinny być też bezpieczne i dopasowane do wnętrza. Budując dom, często niesłusznie, nie przykładamy do nich wiele wagi. Jaka jest więc definicja idealnych schodów?

Solidne i piękne – dobre schody to podstawa domu

Pokonujemy je wiele razy w ciągu doby. Schodzimy do kuchni na posiłki, do salonu, wchodzimy na górę do sypialni. Korzystamy z nich my, ale też dzieci, dla których często spacer po schodach to najlepsza zabawa. Dlatego tak ważne jest, aby schody w domu były bezpieczne i dobrze wykonane. Jeżeli szukają Państwo solidnych specjalistów, którzy wykonają dla Państwa schody Sosnowiec to miejsce, gdzie działa firma Domański. Dzięki współpracy naszych architektów i doświadczonych monterów, a także wsłuchaniu się w Państwa potrzeby, wspólnie stworzymy schody marzeń. Nasi projektanci mogą wykonać zarówno schody nowoczesne, jak i te bardziej ozdobne lub wręcz rustykalne. Będziemy z Państwem od początku – od etapu projektu, aż do ostatnich szlifów.Domański Schody

Szlachetne surowce oraz profesjonalny montaż

Pracujemy na najbardziej solidnych, ale też najpiękniejszych gatunkach drewna, takich jak:

– dąb,

– jesion,

– drewna egzotyczne.

Warto zaznaczyć, że wykorzystywane przez nas drewno posiada pierwszą klasę jakości. Dąb to gatunek, z którego bardzo często wykonuje się podłogi. Jest więc niezwykle odporny na ścieranie, ale też kurczenie się. Z kolei jesion znany jest ze swej twardości i sprężystości. Gatunki te występują w wielu wersjach po względem odcieni i usłojenia. Dzięki tym i wielu innym właściwościom drzewa te doskonale nadają się do tworzenia schodów. Jeśli dodamy do tego pracę naszych specjalistów, otrzymamy bezpieczne i piękne schody, idealnie dopasowujące się do Państwa wnętrza i potrzeb.

Tworzą Państwo dom, w którym planujecie mieszka przez długie lata? Gwarantujemy, że nasze schody przetrwają je razem z Państwem. Na rynku firm tworzących schody Sosnowiec jest miejscem, w którym możemy zamontować schody.