$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Gdańsk

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wyjątkowe schody drewniane, produkowane na zamówienie. Do każdego ze zleconych nam zadań podchodzimy indywidualnie, proponując unikalne projekty, w pełni dostosowane do Państwa preferencji.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności udało nam się zgromadzić bogate zaplecze sprzętowe oraz pozyskać cenną wiedzę branżową, dzięki którym obecnie jesteśmy w stanie zapewnić klientom produkty wytrzymałe, niezwykle estetyczne, precyzyjnie wykonane, a przy tym także relatywnie niedrogie. Ponadto do dużych zalet wykorzystywanych przez nas metod produkcji zaliczyć należy także ich ekologiczność.

Czym wyróżnia się nasz asortyment?Domański Schody

W kwestii takiej jak drewniane schody Gdańsk to miasto, gdzie jako producent cieszymy się nieposzlakowaną opinią. Podstawowym czynnikiem świadczącym o wysokiej jakości schodów od firmy Domański są stosowane przez nas materiały. Wszystkie nasze wyroby wytwarzane są z najlepszego gatunkowo drewna, który przed wykorzystaniem przechodzi gruntowną selekcję. Zatrudnieni u nas specjaliści weryfikują nie tylko strukturę surowca, ale dbają również o odpowiednią długość, szerokość i grubość desek. Dzięki temu nasze schody odznaczają się solidną i stabilną konstrukcją, która może przetrwać bez szwanku wiele lat intensywnego użytkowania.

Kolejną cechą charakterystyczną wyrobów firmy Domański jest także ich niepowtarzalna estetyka. Niezależnie od tego, jak dużego przedsięwzięcia się podejmujemy, w każdym przypadku gwarantujemy Państwu wzornictwo ściśle dostosowane do przyjętej w danym miejscu koncepcji architektonicznej oraz przekazanych przez Państwa sugestii.

Przebieg współpracy

Jeśli chodzi o nasze schody Gdańsk jest miastem, w ramach którego oferujemy bardzo prosty i efektywny schemat współpracy. Przebiega on trzyetapowo:

  1. Przygotowanie projektu – bazując na przekazanych przez Państwa wytycznych, nasz pracownik opracowuje projekt schodów wraz ze stosowną wizualizacją.
  2. Produkcja – po akceptacji projektu przez klienta, przechodzimy do produkcji wszystkich elementów schodów. Etap ten może potrwać do kilku tygodni.
  3. Montaż – na przestrzeni ok. 5 dni nasz zespół montuje i wykańcza schody we wskazanym przez Państwa miejscu.

Tylko tyle potrzeba, aby cieszyć się pięknymi schodami z drewna.