$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Zielona Góra

Nowoczesne schody stanowią duże wyzwanie aranżacyjne. Powinny nie tylko dobrze się prezentować i pasować do zmieniających się trendów wnętrzarskich, ale przede wszystkim muszą być wytrzymałe oraz odporne na duże przeciążenia. Jaki materiał na schody wybrać i komu zlecić ich montaż, by służyły przez długie lata?

Jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych surowców na schody jest drewno. Robi się z niego zarówno stopnie, jak i całą strukturę, w zależności od możliwości instalacyjnych oraz upodobań zleceniodawcy. Z elastycznego jesionu czy wytrzymałego dębu da się stworzyć naprawdę fantazyjne konstrukcje, dlatego warto poszukać nietuzinkowych inspiracji i przemienić zwykły hol we wnętrze o oryginalnej stylistyce. Dla zwolenników ciekawych pomysłów na schody Zielona Góra oferuje usługi doświadczonych oraz pomysłowych specjalistów z firmy Domański. Projektant doradzi, jaki rozmiar i kształt sprawdzi się najlepiej w danym wnętrzu, uwzględniając oczekiwania klientów, a monterzy zadbają o bezpieczną i staranną instalację.Domański Schody

Jaki efekt można osiągnąć dzięki schodom z drewna? Naturalne surowce wykazują zdolność do optycznego ocieplenia przestrzeni, a także stanowią ponadczasowy element wyposażenia. Drewno nigdy nie wychodzi z mody i dobrze komponuje się z wieloma innymi tworzywami – metalem, szkłem czy różnego rodzaju tkaninami. Odpowiednio zabezpieczone i pielęgnowane dobrze znosi częste użytkowanie, wyróżnia się odpornością na kurczenie, a także stale utrzymuje przyjemną temperaturę, co znacznie umila poruszanie się z piętra na piętro. Można więc śmiało wybrać je do nowoczesnego domu, w którym równie ważna, jak stylowy wygląd jest funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.

W kwestii takiej jak funkcjonalne schody Zielona Góra jest miastem, do którego każda osoba ceniąca solidne wykonanie może zamówić usługi naszej firmy. Znaczną część prac wykonujemy w zakładzie stolarskim, co znacznie ułatwia organizację remontu, a tym samym czas oczekiwania na wymarzone schody.

Polecamy także:

schody wewnetrzne zdjeciagaleria schodówjak zabezpieczyć schody drewniane