$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Zamość

Drewniane schody są wyjątkowym elementem wystroju każdego wnętrza – dodają pomieszczeniom elegancji, a ponadczasowy surowiec sprawia, że aranżacja domu jest jeszcze bardziej gustowna.

Do zalet drewnianych konstrukcji należy również możliwość zaprojektowania oryginalnych kształtów i form schodów – od modeli ażurowych, po kręte, policzkowe czy rozwiązania bez balustrad. Drewno z powodzeniem umożliwia także ciekawe kompozycje z innymi materiałami np. szkłem lub stalą. Regularnie pielęgnowane oraz właściwie zabezpieczone schody drewniane mogą służyć domownikom nawet przez wiele lat, nie tracąc przy tym na swoim doskonałym wyglądzie.

Warto pamiętać, że jeśli poszukujecie Państwo trwałego, a przy tym estetycznego produktu, jakim są schody drewniane Zamość to miasto, gdzie dużą popularnością cieszą się wyroby naszego przedsiębiorstwa. Wiedza i doświadczenie oraz lata obecności na rynku sprawiły, że pracownicy firmy Domański to cenieni eksperci w zakresie wykonywania produktów z drewna. Dodatkowo, możemy zaproponować różne surowce do wyboru, a także konkurencyjne ceny.Domański dębowe schody zdjęcia

Klika przydatnych rad przy wyborze konstrukcji takich jak schody drewniane Zamość i okolice:

– Bardziej funkcjonalne będą schody posiadające jeden lub więcej spoczników, czyli elementów, które pozwalają na chwilę odpoczynku lub bezpieczniejszą zmianę kierunku podczas pokonywania stopni.

– Schody kręte sprawdzą się na niewielkich przestrzeniach lub w miejscach, gdzie na etapie projektowania nie były zaplanowane takie konstrukcje.

– Maksymalna wysokość stopnia nie powinna przekraczać 20 cm. Wyższe stopnie mogą być trudne do pokonania szczególnie przez osoby starsze i dzieci.

– Na jednym biegu nie powinno być mniej niż 3-4 stopnie – w przeciwnym razie łatwo można się potknąć.

– W przypadku rodzin z małymi dziećmi schody ażurowe nie będą dobrym rozwiązaniem. Brak zabudowy pod stopniami jest niebezpieczny dla najmłodszych domowników.

W kwestii takiej jak drewniane schody Zamość to miasto, gdzie warto skorzystać z porad pracowników firmy Domański – chętnie doradzą rozwiązanie najlepiej dostosowane do konkretnej przestrzeni.

Najpopularniejsze schody w Zamościu

Zamość jest wiekowym miastem, które silnie dba o tradycję, choć łączy ją z wieloma współczesnymi trendami. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy najnowocześniejsze, a zarazem szanujące klasykę schody w Zamościu. Modele wybieramy na podstawie rozmowy z klientami oraz szeregu różnych czynników. Dla przykładu może to być zarówno wystrój wnętrza, jak i dostępna przestrzeń.

Okazałe posiadłości mogą pomieścić największe schody z litego drewna w Zamościu. Wynika to oczywiście z dostępnej przestrzeni. Właścicielom tego typu posesji proponujemy np. schody wachlarzowe, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi. Równie dobrze sprawdzają się proste modele jednobiegowe i dwubiegowe.

Z kolei w domach o mniejszym metrażu proponujemy zazwyczaj różne wersje schodów kręconych czy spiralnych. W znakomity sposób przyczyniają się do zaoszczędzenia dostępnej przestrzeni. Dwubiegowe łamane schody drewniane w Zamościu też cieszą się sporą popularnością w niewielkich domach.

Polecamy także:

schody drewniane jesionoweschody galeriajak dobrze pomalować schody drewniane