$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Ostrów Wielkopolski

Starannie wykonane schody stanowią prawdziwą ozdobę domu przez wiele lat. Warto wybrać takie, które będą pasować do stale zmieniających się trendów. Dobrym pomysłem okażą się drewniane schody z wytrzymałego jesionu czy też dębu, wykonane według indywidualnego projektu. To nie tylko ponadczasowe, ale także bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Jaki rodzaj konstrukcji wybrać? Wymarzone schody drewniane Ostrów Wielkopolski

Współcześnie możliwości jest tak wiele, że wybór najlepszego surowca, formy całej konstrukcji czy rodzaju poręczy może stanowić niemały problem. W jego rozwiązaniu pomogą doświadczeni specjaliści, którzy doradzą najlepsze wyjście. Pod względem takim jak schody Ostrów Wielkopolski zaprasza do skorzystania z usług profesjonalistów z firmy Domański. Nasi doświadczeni wykonawcy mogą dotrzeć do Państwa w celu pobrania wymiarów, omówienia pomysłów, a docelowo zamontowania wymarzonych schodów.Domański jasne schody wewnętrzne

Jakie propozycje oferujemy?

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są klasyczne schody jednobiegowe oraz łamane, z funkcjonalnym spocznikiem mniej więcej w połowie wysokości. Najczęściej układa się je na betonowym podłożu lub też tworzy konstrukcję samonośną, która pięknie prezentuje się nawet w eleganckim salonie. Z drewna można tworzyć jednak nie tylko proste formy, ale także bardziej fantazyjne, na przykład schody kręcone czy też wachlarzowe, czyli rozszerzane ku dołowi.

W kwestii wyboru materiału na schody Ostrów Wielkopolski oferuje różnego rodzaju drewno, idealne do tego typu aranżacji. Specjaliści z naszej firmy zadbają o tworzywa najlepszej jakości, a także odpowiednio zabezpieczą gotową realizację przed pękaniem, odkształceniami i odbarwieniami. Oprócz funkcjonalnych stopni wykonujemy także wygodną oraz solidną poręcz. Całość zostaje wykończona ekologicznymi lakierami, które wydobywają z naturalnego surowca prawdziwy blask, tworząc elegancką, a przy tym przytulną atmosferę. Jeśli interesują Państwa starannie wykonane schody drewniane Ostrów Wielkopolski jest miejscem, do którego można zamówić usługi firmy Domański.

Dlaczego warto zainwestować w schody drewniane w Ostrowie Wielkopolskim?

Drewno to surowiec wykorzystywany przez ludzkość od niepamiętnych czasów. Już dawno temu doceniono jego właściwości, jak wyjątkowa trwałość, a przy tym duża podatność na obróbkę. Będąc materiałem powszechnie dostępnym i odnawialnym, drewno stosowano na szeroką skalę do tworzenia z niego całych budynków oraz elementów wyposażenia. Kiedyś była to po prostu konieczność, z braku tańszych zamienników lub trudności w obróbce istniejących materiałów. Dzisiaj drewno to oznaka pewnego luksusu. Surowiec nie należy do najtańszych, ale wynagradza to eleganckim, niedającym się podrobić wyglądem, solidnością czy dużą odpornością na eksploatację. Z tego względu stanowi wprost idealny materiał na schody, co możemy z całą pewnością stwierdzić jako doświadczony producent schodów drewnianych w Ostrowie Wielkopolskim. Trzeba jednak wiedzieć, że istnieje wiele rodzajów drewna, które pozyskuje się z różnych gatunków drzew. Nie każdy sprawdzi się tak samo dobrze w przypadku takich konstrukcji. Przy wyborze należy się kierować przede wszystkim twardością drewna, która powinna być tym większa, im częstsze i bardziej intensywne użytkowanie schodów się planuje.

Producent schodów drewnianych w Ostrowie Wielkopolskim

Firma Domański oferuje wykonanie drewnianych schodów z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej impregnacji i regularnej konserwacji nasze konstrukcje będą służyć przez długie dziesięciolecia, zachowując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo dla użytkowników, a także niezmiennie zachwycając swoim atrakcyjnym wyglądem. Na schody drewniane w Ostrowie Wielkopolskim polecamy surowiec pozyskany z drzew występujących w naszym kraju, jak dąb, jesion, buk czy klon, ale też egzotycznych gatunków, jak np. wenge, mahoń lub heban. Wszystkie z nich charakteryzują się dużą twardością, co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość schodów. Jednocześnie każdy ma swoje własne cechy, na które warto zwrócić uwagę przed wyborem materiału. Najbardziej widoczna różnica dotyczy kolorystyki, ponieważ poszczególne gatunki drewna mają swoją określoną barwę i różne odcienie. Najczęściej, jak w przypadku rodzimych drzew, są to odmiany beżu i brązu, doskonale pasujące do większości wnętrz. Jeśli jednak komuś zależy na naprawdę wyjątkowym kolorze schodów drewnianych, to powinny zainteresować go ciemne, intensywne barwy drzew rosnących w innych częściach świata. Warto jednak pamiętać, że barwę schodów powinno dopasować się do innych elementów z danego pomieszczenia, tworząc spójną aranżację.

Polecamy także: