$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Olsztyn

Drewniane schody pasują praktycznie do każdego wnętrza, ocieplając je i wprowadzając przytulny, domowy klimat. Współcześnie można wybierać spośród różnorodnych rodzajów tego ponadczasowego surowca oraz dziesiątek form, jakie przybiorą wymarzone stopnie.

W kwestii takiej jak schody Olsztyn oraz cała Warmia i Mazury to idealne miejsce, by wykorzystać drewno do zabudowania konstrukcji. Piękno naturalnych słojów doskonale współgra z otoczeniem lasów, jezior i rzek, a przede wszystkim nawiązuje do ciekawej tradycji wnętrzarskiej regionu.Domański Schody

Najchętniej wybieranym materiałem na schody okazuje się dąb oraz jesion. Pierwszy z gatunków drewna wyróżnia się dużą odpornością na przeciążenia, pękanie oraz odkształcenia. Odpowiednio zaimpregnowane schody dębowe przetrwają wiele lat we właściwie niezmienionym stanie, gwarantując wyjątkowe wrażenia wizualne. Jesion odznacza się z kolei elastycznością, co znacznie ułatwia tworzenie z niego fantazyjnych konstrukcji. Jego usłojenie przybiera różnorodne, stylowe formy, dzięki którym ostateczny efekt jest niepowtarzalny.

Planując aranżację klatki schodowej, warto postawić na usługi profesjonalistów. Doświadczeni stolarze i monterzy zadbają o staranne wykończenie stopni, a także odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie stropu. Jeśli więc poszukują Państwo dobrej firmy zakładającej schody Olsztyn i okolica mogą liczyć na usługi specjalistów marki Domański. Nasze realizacje obejmują zarówno klasyczne konstrukcje na betonowym podłożu, jak i oryginalne schody spiralne czy takie powstałe z połączenia drewna z elementami kutymi z metalu. Wszystkie można uznać za bardzo nowoczesne oraz ekskluzywne. Proces zakładania schodów poprzedza konsultacja, podczas której zostają pobrane wymiary. Na ich podstawie architekci tworzą projekt zgodny z oczekiwaniami klienta. Następnie w naszym zakładzie stolarskim odbywa się produkcja poszczególnych elementów. Dzięki temu czas remontu ogranicza się do założenia całej konstrukcji, co zazwyczaj nie zajmuje dużo czasu.

Polecamy także:

schody dębowe jasneschody drewniane inspiracjeschody bialystok