$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Toruń

Budowa własnego domu niesie za sobą nie tylko realizację marzeń, ale również wyzwanie przy aranżacji wnętrz. Decydując się na piętrową nieruchomość, elementem nieodzownym są schody, będące wizytówką holu lub korytarza. Oprócz spełniania podstawowej funkcji, konstrukcja ze stopniami podkreśli także styl i wyjątkowość pomieszczenia.

Krok po kroku drewnianym szlakiem

Jak sięgnąć pamięcią, drewno zawsze cieszyło się uznaniem wśród projektantów i architektów wnętrz. To materiał dający wiele możliwości przy kreatywnym tworzeniu pomysłów. Indywidualne podejście do klienta, przedstawienie projektu z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań, a jednocześnie profesjonalne doradztwo — tak oto wcielamy w życie Państwa koncepcje, realizując najbardziej wymagające projekty. Dzięki nowoczesnej technologii produkcyjnej powstają zachwycające wykonaniem schody Toruń wraz ze swoją bogatą historią jest miastem prężnie się rozwijającym i stawiającym na innowacyjne rozwiązania. Mieszkańcy chętnie wybierają zarówno tradycyjne schody z polskich gatunków drzew, jak i luksusowe egzemplarze z drewna egzotycznego.Domański Schody

Eleganckie schody – z wdziękiem w górę i w dół

Projekt drewnianej konstrukcji musi obejmować przede wszystkim dostosowanie do wymiarów pomieszczenia, szczególną dbałość o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania oraz wkomponowanie w całość stylizacji tak, aby zachować unikatowy charakter wnętrza. Największym zainteresowaniem cieszą się schody kręcone, dwubiegowe lub proste. Starannie opracowane wzornictwo przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych form oraz każdemu, kto stawia na awangardę i nowoczesność. Szklane elementy ozdobne, metalowe balustrady oraz nietypowe zdobienia to cechy wyróżniające nasze schody Toruń i jego mieszkańcy, podążający za trendami oraz ceniący jakość surowca, solidność wykonania, a przy tym terminowość i rzetelność dostawcy, wybierają marki o sprawdzonej renomie, które gwarantują satysfakcję. Nasza oferta to początek fascynującej drogi w górę po drewnianym szlaku!