$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Kielce

Schody mają za zadanie nie tylko spełniać funkcję łączenia kondygnacji, ale też zdobienia wnętrza domu. Z tego też względu zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto dobrze przemyśleć kwestię i wybrać najwygodniejsze, najbezpieczniejsze i najbardziej estetyczne rozwiązanie.

Schody zgodne z designem domu

Najlepiej, by schody w domu piętrowym lub mieszkaniu dwukondygnacyjnym pasowały do stylistyki wnętrza pod względem kolorystycznym, ale również pod kątem formy. Nie powinny przytłaczać wielkością i zajmować większej części przestrzeni. Jest to szczególnie istotne, gdy schody umieszczone są w salonie – w tym przypadku powinny być nie tylko dekoracyjne i komfortowe w użytkowaniu, ale również tak dopasowane, by stanowiły ciekawy element aranżacji wnętrza, choć nie jego główną, najbardziej rzucającą się w oczy część.Domański Schody

Schody drewniane czy metalowe?

Kolejną istotną kwestią jest wybór materiału, z którego schody zostaną wykonane. Rynek obfituje w wiele różnych rozwiązań. Można wykonać schody metalowe, z elementami szklanymi stalowymi, ceramicznymi i kamiennymi. Największą popularnością cieszą się jednak drewniane schody Kielce nie są w tym względzie wyjątkiem. Solidne, trwałe i estetyczne schody z drewna są funkcjonalne i mogą się poszczycić wieloletnią żywotnością oraz pięknym wyglądem nawet po intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych, świetną propozycją będzie połączenie różnych materiałów i wykonanie np. konstrukcji ze stali, stopni z drewna, a balustrady ze szkła.

Jakie drewno wybrać?

Decydując się na drewno, należy przede wszystkim wybrać takie o odpowiednich parametrach, tzn. zapewniających trwałość, wytrzymałość i odporność materiału na uszkodzenia i ścieranie. Najlepiej sprawdzi się dąb, buk, brzoza, klon czy wiśnia, a także egzotyczne jatoba, merbau czy teak.

Firma wykonująca schody Kielce

Jeśli więc interesują Państwa drewniane schody Kielce są miastem, w którym firma Domański z sukcesem świadczy usługi od wielu lat. Zapewniamy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość wykonania oraz profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego kształtu schodów oraz gatunku drewna.