$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Tychy

Schody już dawno przestały być jedynie funkcjonalnym elementem w domu – obecnie wiele firm oferuje bogactwo różnorodnych rozwiązań, zachwycających nie tylko nietypowym wzornictwem, ale i pomysłowością. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak mogą wyglądać elegancko wykonane schody Tychy są miastem, gdzie można znaleźć wiele realizacji firmy Domański. Drewno, z którego powstają poszczególne modele, wybierane jest starannie pod względem estetyki oraz wytrzymałości.

Współczesne drewniane schody występują w wielu formach – mogą być kręte, łamać się pod kątem 90 stopni albo przybrać zupełnie nieoczekiwany kształt. Poręcze to pole do popisu dla projektanta, który może nadać im fantazyjną formę, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zdobienia z motywami roślinnymi są niezwykle popularne i często wybierane przez zamawiających.

Ze względu na to, że drewno jest materiałem podatnym na obróbkę, jedyną granicą staje się wyobraźnia oraz koszt całego przedsięwzięcia. Warto więc na spokojnie przemyśleć swoją koncepcję, a następnie opowiedzieć o niej architektowi, który przekuje ją w rzeczywistość.Domański Schody

Stylowe schody dla każdego

Obecnie eleganckie schody, nadające wnętrzu oryginalny charakter, może mieć każdy. Drewno jest materiałem o znakomitym stosunku jakości do ceny. Schody wykonane z różnych gatunków łatwo zamontować w gotowym domu, nie wymaga to żadnych skomplikowanych działań. Jeśli więc kogoś interesują nowoczesne schody Tychy są jednym z wielu polskich miast, gdzie trend zamawiania rozwiązań z drewna zaczyna zdecydowanie przeważać.

Największą zaletą schodów drewna jest fakt, że doskonale pasują zarówno do domów tradycyjnych, jak i nowoczesnych o minimalistycznym bądź awangardowym wykończeniu. Dobrze wykonane schody przetrwają wiele lat, bez specjalistycznych zabiegów. Mogą one uzupełniać istniejącą aranżację lub też stać się dominującym akcentem otoczenia. Wybór zależy od klienta. Na rynku dostępne są schody wykonane z dębu, buku czy jesionu. Każdy z tych gatunków ma swoją osobowość – warto więc dobrze zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wykorzystany materiał powinien podobać się wszystkim mieszkańcom. Dzięki temu codzienne korzystanie ze schodów stanie się przyjemnością, nie tylko dla stóp, ale i dla oka.

Pomysł na nowoczesne wnętrze – schody dywanowe Tychy

Jak już wspominaliśmy, współczesne możliwości aranżacyjne klatek schodowych są niemal nieograniczone. Wynika to z szerokiego dostępu do dobrych gatunkowo surowców oraz nowoczesnych technologii, umożliwiających stworzenie nawet bardzo fantazyjnej konstrukcji. Ostatnimi laty niezwykle popularne stały się jednak dość proste, minimalistyczne schody samonośne, zwane dywanowymi. Ich konstrukcja wyglądem przypomina spływający z góry na dół dywan i może układać się w różny sposób – wachlarzowo, zabiegowo czy spiralnie. Najbardziej popularne wydają się formy jednobiegowe, uzupełnione o szklaną balustradę, która wraz z wąskimi stopniami prezentuje się naprawdę zjawiskowo.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 29

W kwestii takiej jak dywanowe schody Tychy okazują się miastem, w którym ten trend również przeżywa swój rozkwit. Ten fakt wcale nie dziwi – unoszące się w powietrzu stopnie sprawiają wrażenie lekkiej, subtelnej konstrukcji, która stanowi raczej ciekawą dekorację, niż niezbędny element wyposażenia. Wybierając ten typ schodów, należy jednak pamiętać, że konstrukcja tylko z pozoru wydaje się lekko zawieszona w powietrzu. Tak naprawdę całość wymaga zastosowania bardzo stabilnych oraz wytrzymałych struktur, dzięki którym schody będą bezpieczne.

Schody drewniane Tychy – bezpośrednio od producenta

Wiele osób zastanawia się komu zlecić wykonanie schodów – czy bardziej opłaca się kupić gotową konstrukcję, czy zlecić usługę doświadczonemu stolarzowi? Jeśli bardziej przekonuje nas profesjonalny producent schodów Tychy są miastem, do którego można zamówić usługi specjalistów z firmy Domański. Najważniejszą korzyścią wyboru stopni tworzonych na zamówienie jest bez wątpienia możliwość idealnego dopasowania konstrukcji do możliwości przestrzennych danego wnętrza. Producent wykona oraz odpowiednio zaimpregnuje stopnie w swojej nowoczesnej pracowni, a następnie w krótkim czasie zamontuje je w budynku klienta. Tak przygotowane schody będą dobrze prezentowały się przez dziesiątki lat, stanowiąc ponadczasową dekorację pomieszczeń oraz niezwykle funkcjonalne rozwiązanie.