$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Szczecin

1. PROJEKT SCHODÓW

Jeśli nie posiadają państwo projektu, nasz architekt wykona go dla Państwa na zamówienie oraz zwizualizuje jak przyszłe schody mogą wyglądać. Przedyskutujemy z Państwem wszystkie uwagi oraz detale tj. elementy dekoracyjne. Z racji indywidualnego charakteru naszych schodów istnieje pełna dowolność przy projektowaniu ich wyglądu. Do tego momentu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Jeśli zgadzają się Państwo z naszymi ustaleniami podpisujemy umowę schodów na zamówienie i przystępujemy do następnego kroku.

2. PRODUKCJA

Po podpisaniu umowy w przeciągu kilku tygodni wyprodukujemy zamówione schody w naszym zakładzie. Każde schody drewniane to indywidualny proces produkcyjny dlatego ten krok wymaga czasu.

3. MONTAŻ SCHODÓW

Ostatnim krokiem jest montaż schodów. Zespół montażowy w przeciągu kilku (typowo ok. 5) dni instaluje schody oraz wykańcza strop. Jako że na budynku pojawiamy się prawie jako ostatni instalatorzy, mamy doświadczenie w dbaniu o to aby prace przebiegły w sposób czysty.

SCHODY GOTOWE!

Po opuszczeniu budynku przez nasz zespół zamówione schody są natychmiast gotowe do użytku. Na życzenie klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć schody drewniane aby chronić je przed efektami dalszych prac budowlanych.

Klientom ze Szczecina i okolic proponujemy niezwykle kompleksową ofertę drewnianych schodów, produkowanych na zamówienie. W przypadku każdego z przyjmowanych przez nas zleceń gwarantujemy Państwu elastyczne i w pełni indywidualne podejście.

Zarówno projekt, jak i termin oraz miejsce realizacji zostaną dopasowane do Państwa oczekiwań. Nasza wieloletnia obecność na rynku stanowi dla klientów gwarancję wysokiej wytrzymałości schodów, dużej precyzji ich wykonania, korzystnej ceny oraz niezwykle atrakcyjnej estetyki.

Najważniejsze cechy naszego asortymentu

Do kluczowych zalet proponowanych przez naszą firmę schodów zaliczyć należy przede wszystkim wykorzystywanie do ich produkcji doskonałych gatunkowo materiałów. Stosowane przez naszą firmę drewno każdorazowo przechodzi skrupulatną selekcję pod kątem nie tylko swoich parametrów wytrzymałościowych oraz estetycznych, ale także w zakresie odpowiednio dopasowanych do określonego przedsięwzięcia rozmiarów. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby cechują się m.in.:Domański Schody

  •  solidną konstrukcją,
  •  pięknym oraz oryginalnym wzornictwem,
  •  dużą wytrzymałością na intensywną eksploatację,
  •  stabilnością estetyczną, pozwalającą przetrwać im w stanie niezmienionym przez wiele lat.

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?

Jeśli chodzi o proponowane przez nas schody Szczecin jest miastem, gdzie posiadamy sprawdzony system współpracy, obejmujący trzy podstawowe etapy. Pierwszym z nich jest opracowanie precyzyjnego i w pełni indywidualnego projektu wraz z profesjonalną wizualizacją. Podczas tego kroku ustalamy z klientem ogólną koncepcję architektoniczną schodów, jak również wszelkiego rodzaju detale. W przypadku zgłoszenia przez niego jakichkolwiek uwag, zmiany są wprowadzane na bieżąco, aż do uzyskania ostatecznej akceptacji. W kolejnym kroku, po podpisaniu umowy, rozpoczynamy produkcję elementów, z których składać się mają schody. Na koniec, po wytworzeniu wszystkich części konstrukcji, przechodzimy do ich montażu oraz wykończenia w miejscu wskazanym przez klienta. Cała procedura trwa zwykle klika tygodni. W przypadku zainteresowania dostępną ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu – firma Domański oferująca solidne drewniane schody Szczecin i okolice to główny obszar naszej działalności.