$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Dąbrowa Górnicza

Schody to wyjątkowo ważny element wielokondygnacyjnych domów lub mieszkań, choć na co dzień nie myśli się o nich w ten sposób. Z tego względu warto zdecydować się na rozwiązania proponowane przez zaufanych i cieszących się dużą popularnością producentów. Tylko oni są w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi dostosowane do potrzeb klientów, a także długoletnie, bezproblemowe korzystanie ze schodów.

Warto postawić na trwałość

Trzeba mieć na uwadze gatunek wykorzystywanego materiału, z jakiego tworzone są schody Dąbrowa Górnicza w tej kwestii stawia na drewno. Trudno się temu dziwić, ponieważ właśnie drewniane biegi odznaczają się znaczną wytrzymałością, zwłaszcza po impregnacji. Najbardziej odpornymi gatunkami przeznaczonymi do tworzenia schodów są: jesion, dąb oraz buk. Nadają się jednak także inne, nawet najbardziej egzotyczne drzewa.

Odpowiednie dbanie o schody (regularna konserwacja i pielęgnacja przeznaczonymi do tego preparatami) sprawia, że są one w stanie zachować swoje walory przez cały okres użytkowania budynku. Czyli przez dziesiątki, jeśli nie setki lat!

Schody proste, dwubiegowe czy kręcone?Domański Schody

Jeśli chodzi o schody Dąbrowa Górnicza ma w czym wybierać. W mieście działa wiele firm proponujących ciekawe projekty. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Domański. Podczas kontaktu z producentem można wybrać schody o konkretnym kształcie, np. proste lub kręcone. Które z nich najlepiej sprawdzą się w domu?

Wiele zależy od dostępnej przestrzeni. Przestronne domy z powodzeniem zmieszczą dwubiegowe schody ze spocznikiem, z kolei w mniejszych mieszkaniach lepiej wybrać kręcone – dzięki temu zaoszczędzi się sporo miejsca. Kolejnym istotnym czynnikiem jest estetyka schodów. Najlepiej, jeśli są one ściśle dopasowane do wystroju wnętrza pod względem kolorystycznym i architektonicznym.

Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie firmy Domański. Wyróżniamy się rozbudowaną ofertą i atrakcyjnymi cenami. Oprócz tego zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru projektu oraz rodzaju schodów.