$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Bytom

Nieodłącznym elementem wielokondygnacyjnego domu czy mieszkania są schody Bytom nie jest w tym przypadku wyjątkiem – również w tym mieście wiele osób decydujących się na budowę czy wykańczanie domu, zwraca szczególną uwagę na ten element wnętrza. Które schody wybrać – drewniane czy metalowe? Warto zapoznać się z porównaniem wymienionych rodzajów schodów.

Schody drewniane – stylowe i eleganckieDomański Schody

Z pewnością wielką zaletą schodów drewnianych jest ich wygląd. Są one niezwykle eleganckie i znakomicie wpisują się w aranżację dowolnego wnętrza, zarówno utrzymanego w stylu nowoczesnym, jak i eklektycznym lub klasycznym. Szeroki wybór gatunków drewna (rodzimych i egzotycznych) sprawia, że każdy z łatwością znajdzie wersję dla siebie.

Poza walorami estetycznymi, należy również wspomnieć o ich dużej wytrzymałości. Schody wykonane z solidnego drewna przez profesjonalną firmę, zachowują swoją niezmienną funkcjonalność przez dziesięciolecia. Decydując się na model drewniany, należy jednak pamiętać o jego systematycznej pielęgnacji. Chcąc zachować piękny wygląd schodów na lata, należy regularnie stosować specjalne preparaty.

Schody stalowe – nowoczesne i wytrzymałe

Schody wykonane z metalu charakteryzują się natomiast ponadprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych, jednak – odpowiednio zaprojektowane – znajdą zastosowanie także w domach zaaranżowanych klasycznie. Ich zaletą jest również to, że nie wymagają zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Coraz częściej spotykaną opcją jest wykonanie schodów metalowych z elementami drewnianymi. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie aranżacyjne.

Zarówno pierwszy, jak i drugi rodzaj schodów posiada wiele zalet. To, którą wersję wybierzesz do swojego domu, zależy od ciebie i twoich bliskich. Jeśli natomiast interesują Państwa drewniane schody Bytom i firma Domański zapraszają do skorzystania z oferty. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, profesjonalną realizację usług i fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego modelu.

Polecamy także:

schody łukowe schody czestochowaschody gotowe drewniane