$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Głogów

Schody to bardzo istotny element wystroju wnętrz. Wybór odpowiedniego modelu wiąże się z funkcjonalnością całego domu, zadowoleniem użytkowników, a także właściwą estetyką aranżacji pokojów. Drewniane schody, wykonane z naturalnego surowca to produkt, który od lat zdobywa serca domowników.

Nic w tym dziwnego – konstrukcje z tego materiału są ponadczasowe, eleganckie, a przy tym pozwalają na dużą swobodę w zakresie kolorów, form i kształtów. Dodatkowo, dzięki różnorodnym gatunkom drzew dostępnych na rynku, można je wykonać w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warto pamiętać, że jeśli poszukujecie Państwo solidnego produktu, jakim są schody drewniane Głogów to najlepsze miejsce do skorzystania z doświadczenia firmy Domański. Nasi pracownicy doradzą najlepsze rozwiązanie, idealnie dopasowane do potrzeb czy gustu domowników oraz podpowiedzą, w jaki sposób pielęgnować schody, aby utrzymały piękny wygląd na długi czas. A jakie schody będą najlepsze do danego pomieszczenia i na co należy zwrócić uwagę podczas ich wyboru?Domański Schody ekskluzywne

Schody drewniane Głogów i okolice

– W nowoczesnym budownictwie ogromną popularnością cieszą się schody ażurowe, które pasują do wnętrz tradycyjnych oraz nowoczesnych. Doskonale prezentują się na środku pomieszczeń, a także przy ścianie. Warto dodać, że drewniane schody ażurowe nie mają zabudowanych podstopni, dlatego nie są najlepszym rozwiązaniem w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Ich zaletą jest jednak optyczne powiększenie przestrzeni, a także stworzenie ciekawej gry świateł.

– Drewniane schody kręte najczęściej montuje się w niewielkich pomieszczeniach lub w miejscach, gdzie podczas projektowania nie została przewidziana przestrzeń na dodatkowe konstrukcje np. schody prowadzące na dodatkowy strych.

– Bardzo popularne są również tradycyjne schody drewniane z zabudowanymi podstopniami, drewnianą poręczą oraz spocznikiem tzw. schody dwubiegowe. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ umożliwia pokonanie większej liczby stopni z przerwą na odpoczynek i zmianę kierunku. Zajmują też niewiele miejsca.

W kwestii takiej jak schody Głogów to miejsce, w którym warto skorzystać z bogatej oferty naszej firmy.

Polecamy także:

projekty schodów wewnętrznychczym pomalować schody drewnianeschody debowe