$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Opole

Producent schodów, firma Domański, pragnie zaoferować Państwu swoje wyroby. W naszej ofercie można znaleźć spersonalizowane pod gust klienta schody drewniane,  wykonywane na indywidualne zamówienie.

Nasze produkty cechują się praktycznością, estetycznością, a także solidnością wykonania, zapewniając bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie. Należy pamiętać, że usytuowane wewnątrz domu schody to jeden z tych elementów wnętrza, który narażony jest na nieustanne zużywanie. Warto więc zadbać, by był on jak najwyższej jakości, a przy tym prezentował się nienagannie. Ostatnimi laty coraz popularniejszy staje się ekologiczny tryb życia, znajdując odzwierciedlenie również w oczekiwaniach klientów przeprowadzających budowę i aranżację domów. Schody drewniane stanowią satysfakcjonującą odpowiedź na ich potrzeby, pozostając produktem nie tylko w pełni ekologicznym, ale również ponadczasowym pod względem stylu.Domański Schody

Schody drewniane charakteryzują się lekkością, a ze względu na swój charakter stanowią niewielkie obciążenie dla podłóg oraz stropu i nie stanowią dużego problemu w przypadku przeprowadzania poważniejszych remontów domu.

Ponieważ oferowane przez nas schody wykonywane są na zamówienie, możemy nie tylko wykonać projekt uprzednio przedstawiony przez klienta, ale również zaoferować usługi własnego architekta, który chętnie pomoże zwizualizować Państwa oczekiwania, w tym kształt schodów i balustrady, jak również obecność oraz charakter poszczególnych elementów dekoracyjnych. Co ważniejsze powyższa usługa projektowa jest bezpłatna, koszty rozpoczynają się dopiero po akceptacji projektu i podpisaniu z nami umowy. Wyprodukowanie zleconych schodów trwa kilka tygodni. W koszty wliczone są również lakierowanie oraz transport do miejsca, gdzie zamówiono schody Opole również jest jednym z nich.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaprezentować klientom służące latami schody Opole to jedno z miast, gdzie również mogą się Państwo cieszyć użytkowaniem naszych produktów. Jeśli przedstawiona oferta przypadła Państwu do gustu, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dąb czy jesion? Wybieramy schody drewniane Opole

Jakiego gatunku drewno wybrać na schody? Opole nie różni się w tym zakresie szczególnie od innych regionów w Polsce, ponieważ dużą popularnością cieszy się tu dąb. Drewno pozyskane z tego długowiecznego drzewa charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i solidnością, porównywalną z najtwardszymi gatunkami egzotycznymi. Oprócz tego dąb jest przy tym bardzo elegancki. Klasyczne, wręcz dostojne piękno dębiny wpisuje się znakomicie we wnętrza utrzymane w tradycyjnej czy rustykalnej aranżacji, ale z powodzeniem dopełni też stylowe wykończenie pomieszczeń nowoczesnych. Występuje w różnych odcieniach brązu, a wraz z upływem czasu nieco ciemnieje. Cechuje się nietypowym ułożeniem słojów, które pięknie prezentuje się na długich lub krótkich stopniach. Dębina sprawdzi się z powodzeniem jako surowiec na schody gięte, proste, kręte czy też schody dywanowe Opole to też miejsce, gdzie popularne są schody jesionowe.Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 51

Drewno jesionowe cechuje się znakomitą trwałością, a także elastycznością pozwalającą na niemal dowolne formowanie. Występuje w jasnych odcieniach, dzięki czemu jest chętnie wybierane do ciemniejszych wnętrz celem rozświetlenia oraz optycznego powiększenia przestrzeni. Charakteryzuje się oryginalnym układem słojów, będącym ozdobą każdego pomieszczenia. Jesion jest niemal tak samo wytrzymały oraz sprężysty jak dąb, a równocześnie znacznie od niego tańszy. Stanowi on więc polecane rozwiązanie dla osób poszukujących surowca wysokiej jakości, a przy tym bardzo ekonomicznego.

Firma Domański to doświadczony, ceniony i polecany przez klientów producent schodów Opole to niejedyny obszar naszego działania, ponieważ z powodzeniem obsługujemy również odbiorców prywatnych oraz biznesowych z innych regionów kraju. Dysponujemy szerokim wyborem różnych gatunków i kolorów drzewa, co pozwala nam na zaprojektowanie, a następnie wykonanie schodów idealnie dopasowanych do wymagań oraz potrzeb klienta. Służymy również fachową poradą w zakresie wyboru optymalnego rodzaju drewna.

Polecamy także:

jaki lakier na schodyschody z jesionu cenaschody gliwice