$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Drewniane schody kręcone Łódź – Dlaczego warto postawić na projekt firmy Domański?

Nie bez przyczyny od wielu tysięcy lat drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych i powszechnie używanych materiałów budowlanych. We współczesnym budownictwie wykorzystuje się je równie często ze względu na unikatowe właściwości, jak i też niekwestionowalne walory estetyczne. Drewniane elementy wyposażenia takie jak meble, drzwi, schody czy podłogi znakomicie sprawdzają się we wszystkich rodzajach wnętrz. Na tle alternatywnych rozwiązań (np. betonu, marmuru, granitu) drewno wyróżnia się zarówno pod kątem wysokiego poziomu komfortu, jak i atrakcyjnej ceny.

Warto zwrócić też uwagę, iż dzięki swojej elastyczności oraz nietuzinkowej estetyce drewno pasować może zarówno do rustykalnego wystroju przestrzeni domowej, jak i eleganckiego oraz nowoczesnego wystroju bardziej futurystycznych projektów wnętrz. W kwestii takiej jak drewniane schody kręcone, Łódź to miasto, w którym możemy pochwalić się wieloma ukończonymi realizacjami. Dzięki świetnie wyposażonemu zapleczu produkcyjnemu i doskonale wykwalifikowanej kadrze fachowców firma Domański jest w stanie zaprojektować, wyprodukować i zainstalować każdy rodzaj drewnianych schodów.

Drewniane schody spiralne Łódź – Jak przebiega współpraca?

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji czy montażu, ale także i projektowaniu wszelkiego rodzaju schodów z drewna. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób, które nie mają własnego projektu, oferujemy kompleksowe wsparcie naszego doświadczonego projektanta. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu jesteśmy w stanie wyprodukować drewniane schody i ozdobniki w dowolnym kształcie i odcieniu. Ze zdjęciami ponad 200 naszych projektów, które mogą to potwierdzić, zapoznać się można w każdej chwili na naszej stronie po wejściu w zakładkę z realizacjami schodów. Jeżeli chodzi o schody spiralne, Łódź jest miastem, w którym największą popularnością cieszą się nasze rodzime odmiany drzew. Drewno dębowe, jesionowe oraz bukowe to doskonała alternatywa dla dużo droższych gatunków egzotycznych (np. Mahoń, Jatoba, Heban, Wenge). Warto podkreślić tu jednak, iż nasi fachowcy są w stanie wyprodukować schody ze wszystkich wspomnianych wyżej odmian. Proces ten rozpocznie się jednak dopiero w chwili zaakceptowania spersonalizowanego projektu, który wraz z dokładnym kosztorysem przedstawimy w formie komputerowej wizualizacji.

Na każdym etapie współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie naszych doświadczonych fachowców. W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności z oszacowaniem potencjalnych kosztów prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mailowy. W zależności od liczby i kształtu schodów, rodzaju materiałów oraz finezyjności ozdobników proces produkcji zająć może od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak połączyć tradycyjne techniki obróbki drewna z nowoczesną technologią, aby uzyskać najwyższej jakości produkt. Na tle konkurencji wyróżnia nas m.in. to, iż korzystamy jedynie z usług certyfikowanych dostawców drewna oraz ekologicznych preparatów chemicznych (np. kleje, lakiery itp.). Ponadto dbamy o to by w trakcie terminowego i w pełni profesjonalnego montażu nie uszkodzić ani nie zabrudzić absolutnie niczego. Nasza fachowa ekipa montażowa potrafi w zaledwie kilka dni wykończyć strop i zainstalować każdy rodzaj schodów. W razie potrzeby możemy także zabezpieczyć dodatkowo nowopowstałą konstrukcję do czasu ukończenia innych prac remontowych.

Z jakiego drewna opłaca się wykonać schody kręcone?

Ze względu na zbyt niską twardość i zbyt wysoką wilgotność odmiany takie jak sosna, świerk, wiśnia, brzoza czy klon nie sprawdzą się najlepiej w dłuższej perspektywie czasowej. Schody z dębowego drewna to doskonale rozwiązanie dla wszystkich osób, które docenią unikatowy wygląd naturalnych słojów. Równie cenionym i sprawdzonym gatunkiem jest także jesion, który dzięki swojej elastyczności i twardości świetnie sprawdza się w bardziej finezyjnych schodów wewnętrznych na wymiar.