$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Indywidualna wycena schodów drewnianych

Wycena schodów drewnianych to bardzo ważny etap realizacji, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Nasze ceny są zawsze adekwatne do jakości usług wykonywanych na rzecz klientów. Każdy projekt schodów jest traktowany przez nas indywidualnie.

Schody przygotowywane na Państwa specjalne zamówienie różnią się pod względem wielkości, zastosowanego materiału czy liczby stopni. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. modele proste, łamane lub kręcone. Zamówione przez Państwa schody drewniane możemy też wykonać w dowolnym kolorze. Dbamy o naszych klientów, dlatego wycen dokonujemy na podstawie rozmów przeprowadzonych z Państwem. W zależności od typu schodów drewnianych, rodzaju ich konstrukcji czy wielu innych czynników weryfikujemy, a następnie podajemy Państwu pełne koszty realizacji projektu.Domański Schody

Klient po uprzednim kontakcie z naszą firmą w celu ustalenia produktu końcowego, otrzymuje od nas orientacyjną cenę usługi. W jej skład wchodzą m.in.: wizyta technika mierzącego pomieszczenie przed montażem, produkcja oraz montaż. Wszelkie prace są na bieżąco konsultowane ze zamawiającymi. Zależy nam na Państwa zadowoleniu z efektu świadczonych usług.

Każdą realizację wykonujemy z dbałością o środowisko naturalne, wyłącznie z najwyższej jakości drewna. Schody spełniają standardy ekologicznego, drewnianego produktu. Co ważne, ich montaż w Państwa domu przez naszych pracowników trwa zaledwie kilka dni. Po jego zakończeniu będą mogli Państwo cieszyć się z funkcjonalnych oraz estetycznych schodów drewnianych. Gwarantujemy, że jako firma z długoletnią tradycją w branży, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć konstrukcję stabilną i wysokiej jakości. Z pewnością nasze schody drewniane posłużą w Państwa domu przez wiele długich lat.

W celu poznania początkowej i orientacyjnej wyceny schodów drewnianych, zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu z nami, wysyłając wiadomość na adres e-mail: biuro@domanski.com.pl. Serdecznie zapraszamy do rozmowy dotyczącej kosztów realizacji projektu.