$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Kto robi schody drewniane?

Schody z drewna wnoszą do wnętrza ciepło, którego często brakuje w surowym przedpokoju czy holu. Dobrze zaprojektowane podkreślają wyjątkowy charakter całego domu i wpisują się w jego stylistykę.

Jak wiadomo, ta część mieszkania narażona jest na wzmożony ruch, dlatego musi odznaczać się przede wszystkim wytrzymałością. Schody powinny wyróżniać się stabilnością i odpornością na ścieranie.

Schody drewniane na zamówienie

Wiele osób zastanawia się, komu zlecić stworzenie konstrukcji, która powinna przetrwać w doskonałym stanie wiele lat. Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista, ponieważ przy tworzeniu perfekcyjnych schodów drewnianych współpracuje ze sobą nawet kilkunastu specjalistów – od techników dokonujących pomiarów, poprzez projektanta, który pomoże dopasować ich kształt i rozmiar, aż po stolarzy oraz monterów dbających o funkcjonalne wykończenie. Nie wystarczy oczywiście tylko dowiedzieć się, kto robi schody drewniane na zamówienie, ale należy wybrać taką firmę, która korzysta z wysokiej jakości materiałów, ma doświadczenie i dzięki temu gwarantuje bezpieczną instalację.Domański Schody

Dobry wykonawca zrealizuje nawet bardzo skomplikowane, spersonalizowane projekty, jednak proste schody drewniane wykonane zgodnie z indywidualnymi preferencjami również okażą się wyjątkowe. Na etapie planowania można wykorzystać własny projekt lub skorzystać z porady architekta współpracującego z firmą wykonawczą. Specjalista doradzi w doborze rodzaju drewna, zaproponuje ciekawe wzory i stworzy wizualizację ułatwiającą podjęcie decyzji o końcowym wyglądzie idealnych schodów.

Wytrzymałe i eleganckie schody z drewna

Piękne drewniane schody są wizytówką domu. Łatwo się je pielęgnuje, a stopnie przejmują temperaturę otoczenia, dzięki czemu przyjemnie się po nich chodzi. Dobry realizator zadba o pozostawienie po sobie porządku, wykończenie stropu oraz impregnację, eliminując tym samym problem odkształcania z upływem lat czy pęknięć. Warto powierzyć realizację całej konstrukcji jednej firmie, dzięki której prace przebiegną sprawnie, a my unikniemy niepotrzebnego stresu.

ZAPYTAJ O OFERTĘ –> KONTAKT