$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Modne schody drewniane na wymiar

Właściwości drewna umożliwiają jego kompleksową obróbkę, a co za tym idzie, klienci mogą cieszyć się schodami zaprojektowanymi i wykonanymi według indywidualnych koncepcji. Producenci są w stanie dostarczyć schody idealnie dopasowane do aranżacji pomieszczenia oraz dostępnego wolnego miejsca.

Zamawiający może mieć bardzo sprecyzowane oczekiwania bądź zainspirować się projektem znalezionym w sieci. Schody na wymiar samonośne tworzy się w wersji prostej, zabiegowej, spiralnej, ze spocznikami, podstopniami czy listwami bezpieczeństwa.

Dużym plusem jest również możliwość wykonania poręczy i balustrad z estetycznymi zdobieniami, rzeźbieniami czy połączenia drewna z metalem, aby uzyskać niepowtarzalny efekt dekoracyjny. Przy tak dużej uniwersalności i dowolności projektowej schody na wymiar pozostają w pełni bezpieczne, spełniając jednocześnie obowiązujące normy. Drewno stosowane w produkcji jest zawsze starannie wyselekcjonowane i pozyskiwane w sposób zgodny z zasadami ochrony środowiska.Domański projekty schodów wewnętrznych

Schody na wymiar z wysokiej jakości drewna

Schody wykonane na zamówienie mogą być dopasowane do użytkowników pod każdym względem – głebokość stopni uwzględnia długość kroków oraz wielkość stóp. Inaczej projektuje się schody, kiedy w domu przebywają dzieci czy zwierzęta, a inaczej, kiedy domownikami są wyłącznie osoby dorosłe.

Schody drewniane na wymiar można wstawić do pomieszczenia już urządzonego, więc nie trzeba o nich myśleć na etapie budowy. Dzięki temu klienci, którzy kupili dom i chcą go od podstaw wyremontować, zamawiając przy tym nowe schody, nie muszą z niczego rezygnować.

Drewno można wykończyć na wiele różnych sposobów. Lakierowanie nadaje powierzchni wyjątkowy wygląd, a przy tym zabezpiecza schody przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz płynami. Bejcowanie pozwala zmienić naturalną barwę i wyeksponować usłojenie. Schody na wymiar łatwo też pomalować na wybrany kolor, aby lepiej współgrały ze znajdującymi się w pomieszczeniu meblami. Przy zamawianiu takich schodów jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.