$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Nowoczesne drewniane schody do każdego wnętrza

Drewno jest materiałem ponadczasowym, stosowanym w budownictwie praktycznie od zawsze. Ten naturalny, wyjątkowo szlachetny surowiec charakteryzuje się trwałością, odpornością na starzenie i doskonałymi parametrami pracy. Z tego powodu bardzo często nowoczesne schody budowane są ze starannie selekcjonowanego drewna.

Wsparcie innowacyjnych technik umożliwia obróbkę surowca w dowolny sposób, więc schody mogą przybrać różnorodne formy i kształty, łatwo je także dopasować do już istniejącej przestrzeni. Klienci doceniają fakt, że drewno ma swój własny charakter, a zarazem idealnie współgra zarówno z aranżacją tradycyjną, minimalistyczną, jak i bardzo odważną, awangardową. Schody wewnętrzne nowoczesne na ogół wykonuje się z takich gatunków jak: jesion, dąb, buk, mahoń czy heban. Każdy z nich odznacza się nieco innymi właściwościami i wyglądem, więc klienci mogą wybrać taki, który w pełni odpowiada ich zmysłowi estetycznemu oraz praktycznym potrzebom.Schody Domański

Uniwersalne nowoczesne schody drewniane

Samonośna konstrukcja schodów drewnianych umożliwia ich postawienie bez potrzeby tworzenia podpór z betonu. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskują lekkość. Nowoczesne schody drewniane można wykonać m.in. w wersji jednobiegowej, dwubiegowej bądź spiralnej. Co ważne, nawet jeśli w domu nie ma wiele wolnej przestrzeni, nadal można stworzyć projekt schodów, które wykorzystają dostępne miejsce w optymalny sposób i będą funkcjonalne.

Producenci stosują obecnie niezagrażające środowisku lakiery oraz kleje, dzięki czemu schody nowoczesne spełniają wymogi ekologii. Drewno można łączyć z innymi materiałami, tworząc w ten sposób bardzo unikatowe rozwiązania, zaskakujące oryginalnością. Pomysłów na aranżację jest tyle, ilu klientów. Warto pamiętać, że schody drewniane nowoczesne będą przyciągającym wzrok elementem w pomieszczeniu. Dlatego przed ich wykonaniem, należy skonsultować wszystkie oczekiwania z producentem, aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący.