$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Ponadczasowe i funkcjonalne schody dwubiegowe

Łamane schody są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które przede wszystkim pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń. Można je zamontować nawet w niewielkim holu czy salonie, a ze względu na komfortowy układ, okazują się też bardzo bezpieczne.

Mniej więcej w połowie ich wysokości następuje zmiana kierunku i właśnie w tym miejscu zazwyczaj znajduje się też podest optymalnej wielkości. Spocznik nie tylko podnosi funkcjonalność konstrukcji, ale także skraca wysokość pojedynczego biegu. Nasza oferta obejmuje realizację wymarzonych schodów zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, dzięki czemu otrzymują Państwo schody dwubiegowe  jedyne w swoim rodzaju. Jeśli klient nie posiada jednak przygotowanego projektu, nasi specjaliści stworzą go od podstaw, uwzględniając predyspozycje lokalowe oraz osobiste upodobania.Domański Schody

Na dwubiegowej konstrukcji najlepiej prezentują się drewniane stopnie, które wniosą do wnętrza dużo ciepła. Mogą przybierać niezwykle oryginalne formy – od klasycznych, prostych stopni i poręczy, aż po zaokrąglone i bardziej fantazyjne wzory. Istnieje ponadto możliwość wyboru spośród różnorodnych gatunków tego naturalnego surowca, z których każdy cechuje się innymi właściwościami. Wykonujemy schody dwubiegowe z odpornego jesionu czy też eleganckiego dębu. Nasze realizacje wyróżniają się starannym wykonaniem i stosowaniem naturalnego drewna wysokiej klasy oraz materiałów pozbawionych szkodliwych substancji. Poszczególne elementy przygotowujemy w naszej pracowni, dlatego nieustannie doglądamy procesu ich wytwarzania.

Najważniejszą zaletą powstałych w ten sposób schodów jest stabilna konstrukcja, ale montaż nie kończy się w momencie jej ustawienia. Dbamy również o estetyczne wykończenie i odpowiednie przygotowanie nawierzchni do częstego użytkowania. Dzięki temu nasze schody dwubiegowe odznaczają się wysoką odpornością na mechaniczne uszkodzenia, a także wyjątkowym, nowoczesnym wyglądem dopasowanym do stylistyki Państwa wnętrz. Zachęcamy do przejrzenia portfolio naszych realizacji oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.