$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Producent schodów kręconych wysokiej klasy

Firma Domański funkcjonuje na polskim rynku od prawie 40 lat. Jako producent schodów kręconych oferujemy wysokogatunkowe wyroby drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego typu schodów, w tym także kręconych, wykonanych z ogromną dokładnością.

Wszystkie elementy konstrukcji tj. stopnie, poręcze, balustrady tworzone są w naszym zakładzie stolarskim. Dzięki temu jako jedyny producent schodów kręconych w Częstochowie wyróżniamy się bardzo wysoką jakością wykonania  produktów oraz świadczonych usług. Przy produkcji poszczególnych elementów konstrukcji i montażu schodów kręconych są zatrudnieni wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem.Domański Schody

Wytwarzamy schody z  naturalnego drewna, sięgając po jego różne rodzaje. W naszej ofercie posiadamy m.in.: mahoń, heban, dąb, jesion, buk oraz wenge. Drewno jest mocne, nie odłamuje się. Schody, w szczególności kręcone, wymagają zastosowania trwałych materiałów, dzięki czemu będą stabilne i posłużą Państwu przez wiele lat.

Wiele osób zastanawia się, gdzie można zamontować schody kręcone. Odpowiedź jest prosta – praktycznie w każdej przestrzeni. Są one doskonałym rozwiązaniem w przypadku poruszania się między kilkoma kondygnacjami, np. dwoma piętrami. Idealnie sprawdzą się także w małych pomieszczeniach, gdzie wysokość między poziomami jest spora, a stosowanie schodów prostych spowoduje ich znaczne wydłużenie.

Zachęcamy także do wyboru schodów kręconych, posiadających większą szerokość oraz długość stopni, dzięki czemu przemieszczanie się po nich będzie komfortowe. Odradzamy natomiast schody kręcone wąskie oraz strome, w szczególności w domach, w których znajdują się osoby starsze i dzieci. Wchodzenie i schodzenie po nich kilka razy dziennie może stanowić duży problem. Zaletą tego typu schodów jest ich niewielka objętość, dzięki czemu zajmują mało miejsca w pomieszczeniu. Warto ponadto dokonać odpowiedniego wyboru poręczy, które znacznie ułatwią poruszanie się, stanowiąc przy tym elegancki element dekoracyjny.