$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Aleksandrów Łódzki

Schody w domach piętrowych są niezbędnym elementem konstrukcyjnym. Choć często inwestorzy bagatelizują ten etap budowy, to w istocie wybór właściwych schodów do mieszkania ma olbrzymie znaczenie. To od nich zależy, czy domownicy będą mogli swobodnie się przemieszczać, ile przestrzeni zajmą oraz jak będą wyglądały.

Dlatego najlepiej decydować się na rozwiązania indywidualne. To, co bowiem sprawdzi się w jednym domu, nie musi okazać się dobrym wyborem dla drugiego. Wszystko zależy od układu pokoi, wymiarów poszczególnych stref i wielu innych zmiennych. Dlatego nie sprzedajemy gotowych produktów, a zawsze przygotowujemy ich projekt uwzględniający konkretne warunki przestrzenne mieszkania. Jeśli interesują Cię takie schody Aleksandrów Łódzki to miejsce, gdzie możesz złożyć zamówienie u naszych specjalistów.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 55Atutem indywidualnych zamówień jest możliwość idealnego dopasowania konstrukcji do pomieszczenia, w której ma się ona znaleźć. Dzięki temu klient nie musi wybierać między funkcjonalnością i estetyką, czy godzić się na zajęcie zbyt dużej przestrzeni. Schody muszą zapewniać wygodne i bezpieczne wchodzenie na górne kondygnacje, ale jednocześnie, jako element rzucający się w oczy, powinny wpasować się estetycznie we wnętrze. Najważniejsze, by zachować proporcje, które zagwarantują piękną prezencję. Dlatego do małych obiektów korzystnie jest wybrać wersje spiralne, które zajmują mało miejsca, a w dużych pomieszczeniach postawić na dość obszerne i bardzo komfortowe modele proste. Dobrze jest zdać się na rady fachowców, którzy na podstawie dokładnych pomiarów wnętrza i analizy potrzeb mieszkańców przygotują optymalny projekt.

Schody drewniane Aleksandrów Łódzki

Estetyka jest niezwykle istotna – to od niej zależy, czy domownicy będą dobrze czuli się w swoich „czterech ścianach”. Dlatego warto zdecydować się na piękne i budzące pozytywne skojarzenia schody drewniane. W Aleksandrowie Łódzkim przeprowadziliśmy wiele tego typu realizacji. Naturalny materiał nie tylko wygląda elegancko, ale także jest bardzo wytrzymały. Dlatego pomysł drewnianych schodów to szansa na wprowadzenie do wnętrza przyjemnego klimatu, który będzie sprzyjał odpoczynkowi.

Istotny jest także dobór odpowiednich desek. Żeby konstrukcja była wytrzymała i zapewniła możliwość wieloletniego korzystania z niej w sposób bezpieczny, należy wybrać twarde drewno. Świetnie sprawdzają się deski z jesionu oraz dębu. Takie schody można zamówić w naszej firmie. By zwiększyć ich żywotność, stosujemy również impregnację chroniącą powierzchnię przed zarysowaniami, utratą naturalnego koloru i innymi uszkodzeniami.