$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Andrychów

Wykonujemy praktyczne i estetyczne konstrukcje, które pozwalają łatwo i bezpiecznie dostać się na górną kondygnację w domu. Każdemu, komu potrzebne są funkcjonalne wewnętrzne schody zachęcamy to skorzystania z naszych usług.

W Andrychowie przeprowadziliśmy już wiele tego typu realizacji, a klienci, którzy złożyli zamówienie, byli zadowoleni z efektu.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 71Schody są bardzo ważnym elementem wnętrza. To dzięki nim można swobodnie przemieszczać się między piętrami, ale również np. wnosić meble, różne sprzęty itp. Dlatego należy dokonać wyboru odpowiedniego modelu, żeby zarówno pozytywnie wpływał on na wystrój pomieszczenia, stanowił jego dekorację, jak i przede wszystkim zapewniał bezpieczne warunki użytkowania lokalu.

Zaletą naszej oferty jest brak ograniczeń. U nas można zamówić nie tylko jedną z gotowych wersji schodów, ale także zlecić zaprojektowanie unikatowej, indywidualnie dopasowanej do mieszkania klienta. Działamy wtedy kompleksowo. Zbieramy od zleceniodawcy informacje dotyczące jego potrzeb i oczekiwań, następnie sprawdzamy warunki przestrzenne i przygotowujemy projekt idealnych schodów drewnianych, które świetnie wpasują się do danego pomieszczenia.

Możemy przygotować plan konstrukcji o dowolnym kształcie, tak, by najefektywniej wykorzystać przestrzeń w danym mieszkaniu. Budujemy schody drewniane jednoczęściowe, łamane i spiralne, które zajmują zdecydowanie najmniej miejsca i są dobrym pomysłem do małych pokoi.

Schody drewniane Andrychów

Naszą specjalnością są schody drewniane. W Andrychowie zamontowaliśmy je u wielu klientów, którzy byli bardzo zadowoleni z naszej pracy. Konstrukcje tego typu są niezwykle estetyczne. Drewno to materiał uniwersalny, który świetnie komponuje się niemal z każdym stylem wykończenia wnętrz. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak i nowoczesnych. Wybór schodów drewnianych to szansa na wprowadzenie do domu naturalnego piękna.

W naszej pracy stosujemy wytrzymałe deski jesionowe i dębowe. Jest to twarde drewno gwarantujące uzyskanie stabilnej konstrukcji, która posłuży przez wiele lat i zapewni użytkownikom możliwość bezpiecznego korzystania z niej. Wykonywane przez nas schody dodatkowo impregnujemy, co poprawia ich estetykę, dzięki podkreśleniu rozkładu słojów oraz pogłębieniu kolorystyki, ale przede wszystkim zwiększa ich odporność na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne.

Zapraszamy do współpracy osoby z Andrychowa, którym zależy na pięknych i solidnych schodach umożliwiających swobodne przemieszczanie się między kondygnacjami budynku.