$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Brodnica

Precyzyjnie wykonane, eleganckie schody wewnętrzne spełniają nie tylko funkcję praktyczną. Stanowią niezbędny element łączący kondygnacje w piętrowych domach bądź apartamentach, ale jednocześnie odgrywają ważną rolę dekoracyjną.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 6Harmonijnie dobrane do całości aranżacji obiektu schody zdobią wnętrze i podkreślają jego styl. Solidna konstrukcja i wykonanie z trwałych materiałów wpływa natomiast na ich funkcjonalność oraz odporność na intensywne użytkowanie. Poszukujesz firmy, które zaprojektuje i zbuduje schody, które spełniają wszystkie wymienione cechy? Firma Domański sprosta Twoim oczekiwaniom.

Domański to producent eleganckich i funkcjonalnych schodów drewnianych w Brodnicy. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych projektów gwarantują najwyższą jakość konstrukcji oraz profesjonalizm w realizacji usług. Nasi klienci doceniają praktyczność, solidność i walory wizualne wykonywanych przez nas schodów z drewna. Każda konstrukcja jest tworzona na indywidualne zamówienie, na podstawie konkretnych wytycznych i oczekiwań inwestora.

Schody drewniane Brodnica

Gwarantujemy kompleksowe podejście i realizację zamówień, począwszy od wykonania projektu, przez produkcję, aż po montaż schodów u klienta. Służymy doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych i gatunków drewna wykorzystanych do produkcji schodów. Na każdym etapie montażu dbamy o czystość oraz o to, aby nie uszkodzić podłogi i ścian. Wykonujemy schody w Brodnicy w nowym budownictwie, a także starszych budynkach, w ramach prac modernizacyjnych bądź remontowych.

Każda wykonana przez nas konstrukcja jest inna, tak jak różne są potrzeby i domy naszych klientów. Dlatego produkujemy schody w rozmaitych konwencjach. Realizujemy projekty schodów w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, a także dekoracyjne konstrukcje w stylu klasycznym, z kutymi balustradami oraz schody luksusowe. W naszym bogatym portfolio znajdują się modele kręte, dywanowe, policzkowe czy zabiegowe.

W pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz najlepsze gatunki drewna z drzew rodzimych, takich jak jesion, dąb, sosna i buk. Wykonujemy schody na podstawie projektów i szkiców dostarczanych przez klienta, ale nasi architekci przygotowują również indywidualne projekty, dopracowując najmniejsze detale. Każdy projekt zawsze bardzo dokładnie omawiamy z inwestorem, co daje pewność, że powstałe konstrukcje są w pełni dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań. To pozwala nam tworzyć długowieczne, praktyczne i zachwycające schody wewnętrzne.