$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Busko-Zdrój

Schody wewnętrzne mogą być wykończone na wiele różnych sposobów i z wykorzystaniem rozmaitych materiałów. Obok konstrukcji wykonywanych ze stali, szkła czy ceramiki nieprzerwanie wybierane są schody drewniane. Ten materiał ceniony jest za oryginalną estetykę, ponieważ wykonywane z naturalnego drewna stopnie zawsze mają odmienny i unikalny deseń.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 51Ponadto schody z drewna można uformować niemal w dowolny sposób. Wykonuje się je zarówno na podłożu z żelbetu, jak i konstrukcjach stalowych, a mogą tworzyć także spiralne konstrukcje łączące poziomy.

Przy produkcji schodów wewnętrznych ważna jest także spora trwałość drewna. Odpowiednio zabezpieczone stopnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia czy zarysowania. Ponadto lakierowane schody są odporne na działanie wilgoci, dlatego ich czyszczenie nie sprawia żadnego problemu.

Znakomitej jakości drewniane schody w Busku-Zdroju na wymiar oferowane są przez firmę Domański. Wykonujemy schody na wymiar w każdej stylistyce i o dowolnej wielkości. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem schodów, począwszy od fazy projektowej, poprzez pomiary, aż po montaż na miejscu u klienta. Po zakończeniu prac montażowych możemy też zabezpieczyć stopnie przed zniszczeniem w wyniku dalej prowadzonych prac remontowych.

Profesjonalnie wykonane schody w Busku-Zdroju

W ofercie firmy Domański znajdują się różnego rodzaju schody wykonane z różnych gatunków drewna. Wykonujemy wysokiej jakości schody z drewna dębowego, które cenione jest za trwałość i wyjątkową elegancję. Są jednak stosunkowo drogie, dlatego alternatywnym rozwiązaniem będą konstrukcje jesionowe, które także nie ustępują estetyką. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wyciągnąć z deseni drewna wybraną kolorystykę, a dzięki temu stopie mogą przypominać egzotyczne odmiany drewna.

Drewniane schody w Busku-Zdroju mogą mieć też rozmaitą formę i tu także wszystko zależy od zapotrzebowania Klientów. W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji, jednak przyjmujemy też do realizacji nietypowe konstrukcje. Zajmujemy się zarówno tworzeniem konstrukcji utrzymanych w klasycznej stylistyce, jak i produkcją minimalistycznych nowoczesnych stopni. Projekty schodów jesteśmy w stanie dopasować do charakteru budynków mieszkalnych o klasycznym wyglądzie. Montujemy też schody wymagające nawiązania do zabytkowego charakteru budowli lub nietypowych aranżacji projektowanych w lokalach i restauracjach. Produkujemy schody na każdy wymiar, dlatego bez obaw możesz zwrócić się do nas ze swoim zapotrzebowaniem.