$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Chorzów

Przy aranżacji wnętrza trzeba zwrócić szczególną uwagę na schody. Nie są one wyłącznie funkcjonalnym elementem pomieszczenia, bo równie ważna jest ich funkcja estetyczna. Dlatego wybór konkretnego modelu to jedna z najważniejszych decyzji podczas urządzania domu.

Już na wstępie warto podkreślić, że jeśli chodzi o schody Chorzów najbardziej upodobał sobie ich drewniane wersje. Skąd taka popularność projektów z drewna?

Wynika to przede wszystkim z łatwego dostępu do stosunkowo taniego materiału. Choć jest on droższy niż np. metal, to ma więcej zalet pod każdym innym względem, a wykazuje się bardzo zbliżoną wytrzymałością. Wewnętrzne schody z drewna stanowią atrakcyjny element aranżacyjny domu. Plastyczność materiału umożliwia wykonanie dowolnych kształtów, dlatego można z niego zrobić takie rodzaje schodów jak kręte i spiralne, półkowe oraz policzkowe, dywanowe czy wachlarzowe, ale też wiele innych. Poza tym utrzymanie schodów drewnianych w odpowiednim stanie technicznym, a także wizualnym jest całkowicie bezproblemowe. Wystarczy do tego używać specjalnych środków konserwujących, które dostępne są w każdym sklepie. To właśnie sprawia, że schody drewniane to tak popularne rozwiązanie i ludzie bardzo chętnie korzystają z nich od wieków.schody kręcone wewnętrzne Domański

Wybór konkretnego projektu to sprawa wymagająca podejścia praktycznego, ale wciąż pozostawia miejsce na finezję. Główną przeszkodą we wprowadzeniu w życie dowolnej formy schodów stanowi dostępna przestrzeń. Małe mieszkania będą wymagać innych rozwiązań niż przestronne apartamenty czy domy wielorodzinne. Jednak sam kształt to zaledwie część walorów schodów. Równie ważne jest ich wykończenie, a tu już nie ma właściwie żadnych ograniczeń. Wystarczy skorzystać z propozycji profesjonalistów, którzy doskonale znają się na projektowaniu.

W kwestii takiej jak schody Chorzów z pewnością będzie zainteresowany ofertą firmy Domański. Każde zlecenie realizowane jest w indywidualny sposób, co daje naszym klientom gwarancję otrzymania oryginalnego projektu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w tej sprawie.

Sprawdzony producent schodów drewnianych w Chorzowie

Firma Domański to doświadczony producent schodów drewnianych w Chorzowie. Działamy na tym terenie od wielu lat, z sukcesem realizując zamówienia na piękne i solidne konstrukcje drewniane, czego dowodem jest szerokie grono zadowolonych Klientów. Naszym atutem jest wysoka staranność i profesjonalizm realizacji prac, a także korzystanie z surowców pierwszego gatunku. Wykonujemy schody na podstawie projektów Klientów lub też w oparciu o ich wytyczne w sytuacji, gdy Klient nie ma jeszcze wizualizacji konstrukcji. Jeśli mają zatem Państwo wymarzoną wizję schodów w domu, mieszkaniu bądź innym obiekcie, zapraszamy do kontaktu.

Nasz specjalista bezpłatnie zrealizuje dla Państwa indywidualny projekt na podstawie przedstawionych wymagań. Jeśli projekt się Państwu spodoba, po podpisaniu umowy rozpoczniemy realizację zamówienia. Produkcja konstrukcji zajmie nam kilka tygodni. Czas ten jest konieczny do bardzo starannego wykonania każdego, najmniejszego elementu składającego się na schody. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie części będą idealnie do siebie pasowały, a całe schody będą cechowały się stabilnością, trwałością oraz pięknym wyglądem na wiele lat. Następnie nasz zespół montażowy starannie instaluje konstrukcję drewnianą w miejscu docelowym.

Schody drewniane klasyczne i niestandardowe

Jako producent schodów drewnianych w Chorzowie podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem do każdego Klienta. Dzięki naszej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać rozmaitym wymaganiom. Wykonujemy konstrukcje różnego rodzaju, dzięki czemu nasze schody doskonale wpisują się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną przestrzeń o dowolnej wielkości. Realizowane przez nas projekty pięknie prezentują się we wnętrzu, nie przytłaczając go. Są bardzo estetyczne i funkcjonalne.

Wytwarzamy różnego rodzaju schody drewniane. Wśród nich sporym zainteresowaniem Klientów cieszą się klasyczne schody jednobiegowe, które charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania. Z tej przyczyny to szczególnie polecany wybór do domów, w których są małe dzieci. Modele te doskonale prezentują się w lokalach o dużym metrażu.

Zajmujemy się też montażem schodów zabiegowych. Dzięki swej konstrukcji pozwalają one zaoszczędzić nieco cennej przestrzeni użytkowej. Są jednak polecane zarówno do mniejszych, jak i dużych domów. To rozwiązanie, które również cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania.

Popularne są także schody kręcone, które dodają wnętrzu wrażenie lekkości. Nie zajmują wiele miejsca, co sprawia, że nadają się szczególnie do mniejszych obiektów.

Polecamy także:

jesionowe schodyschody koszalinschody lakierowane