$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Cieszyn

Trudno sobie wyobrazić wnętrze piętrowego domu jednorodzinnego czy mieszkania wielopoziomowego bez funkcjonalnych schodów łączących górę z dołem. Powinny być one bezpieczne, trwałe oraz współgrać z wystrojem danego pomieszczenia.

W ofercie producentów stolarki budowlanej znajdują się modele jednobiegowe, dwubiegowe, spiralne, wachlarzowe i wiele innych. Doradzamy, jakie konstrukcje sprawdzą się w domach urządzonych w stylu minimalistycznym, vintage, glamour lub industrialnym.

Schody drewniane Cieszyn

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 79Jeśli w mieszkaniu dominuje minimalizm, idealnie zaprezentują się w nim schody w kolorze czarnym albo białym. Konstrukcje wykonane z dobrej jakości surowca, takiego jak drewno lub wysokogatunkowe, antypoślizgowe tworzywo pasują do klasycznej aranżacji wnętrz. Ponadczasowa i uniwersalna kolorystyka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w którym dominują minimalistyczne dodatki oraz meble. Do nowoczesnych domów w stylu industrialnym doskonale pasują efektowne schody drewniane. Cieszyn to jedno z wielu miast w Polsce, do którego możemy dotrzeć z naszą ekipą i zrealizować oryginalny projekt.

W mieszkaniach loftowych hitem aranżacyjnym są schody z surowego drewna oraz metalu. Dużym zainteresowaniem cieszą się także konstrukcje drewniane w odcieniach szarości. Do stylistyki vintage pasują jasne i bardziej wyraziste modele wykonane z drewna jesionowego bądź dębowego. Warto wybierać odcienie stolarki w zbliżonej gamie kolorystycznej, które będą dopasowane do reszty mebli. Natomiast styl glamour charakteryzuje się przepychem oraz bogactwem zdobień. W związku z tym najbardziej popularne są drewniane stopnie wachlarzowe albo spiralne.

Wykonujemy finezyjne konstrukcje z drewna dębu lub egzotycznego, które stylistycznie pasują do reszty wystroju. Zadbamy również o szykowną balustradę z ręcznie rzeźbionymi słupkami ze stali. Jeżeli dalej nie możemy się zdecydować, jakie schody wybrać – zachęcamy do skorzystania z naszych usług doradczych w zakresie optymalnego doboru konstrukcji do konkretnego stylu aranżacji wnętrza. Zdajemy sobie sprawę, że dobrej jakości drewno może przetrwać setki lat. Z tego powodu w naszej pracy stawiamy na wytrzymałe surowce oraz solidne wykonanie. Z przyjemnością przygotujemy i zrealizujemy oryginalny projekt wewnętrznych schodów drewnianych na zamówienie, który sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych, ale też rustykalnych mieszkaniach. Wystarczy skontaktować się z firmą Domański i umówić na spotkanie, na którym dogramy szczegóły współpracy.