$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody drewniane Augustów

Schody są nieodłącznym elementem każdego piętrowego domu. Można je spotkać również w wielopoziomowych mieszkaniach, no i oczywiście w biurowcach, na klatkach bloków mieszkalnych i w wielu innych miejscach. Przyzwyczailiśmy się do myśli, że są one czymś najzwyklejszym. Jednak ta genialnie prosta konstrukcja od lat pozwala ludziom wygodnie przemieszczać się między piętrami budynków, a do tego spełnia funkcję estetyczną.

Wykonane z drewna schody towarzyszą ludzkości od tysiącleci. Na przestrzeni lat wiele zmieniło się w technologii obróbki drewna, dzięki czemu współczesne schody są wyjątkowo trwałe i eleganckie. Jeżeli chodzi o schody drewniane, Augustów jest miastem, w którym firma Domański zrealizowała z powodzeniem wiele małych i dużych projektów.

Przy wyborze odpowiedniej konstrukcji warto odpowiedzieć sobie na kilka zasadniczych pytań. Przede wszystkim, jakiego rodzaju schody chcemy mieć we własnym domu czy mieszkaniu. Tutaj największe znaczenie ma ilość wolnej przestrzeni. W przypadku powierzchni dużych albo takich, gdzie występuje klatka schodowa, bez problemu można pomyśleć o schodach dwubiegowych a nawet trzybiegowych. Szerokie stopnie, takie na których zmieszczą się na raz osoby wchodzące i schodzące to doskonałe rozwiązanie do większych domów, w których przebywają dzieci oraz zwierzęta.

Jeżeli nie dysponujemy wielkimi pomieszczeniami, ale nadal chcemy połączyć piętra schodami, możemy zdecydować się na stylowe schody kręcone. Taka konstrukcja nie zabiera wiele miejsca, a jednocześnie pozwala na wygodne przemieszczanie się pomiędzy poziomami.

Co ważne, schody z drewna doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych. Nie mamy tutaj tego samego problemu, z którym często mierzą się osoby wybierające konstrukcje z betonu czy metalu. Możemy być pewni, że drewniane schody zawsze będą dobrze wyglądały.

Schody Augustów

Firma Domański działa na rynku od wielu lat. Przez ten czas zdobyła duże doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji schodów z drewna. Przede wszystkim wszystkie elementy tworzone są z materiałów pierwszej jakości. Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala marce Domański na oferowanie najlepszych schodów z dobrej cenie.

Każdy Klient decydujący się na projekt schodów drewnianych może wybrać spośród bardzo wielu gatunków. Różnią się one nie tylko ceną, ale wyglądem oraz wytrzymałością. Firma Domański oferuje schody zarówno w polskich gatunków, jak dąb, jesion czy sosna, ale także dużo bardziej egzotycznych jak heban czy mahoń. Oczywiście cena tych ostatnich może być wyższa, jednak konstrukcję schodów drewnianych warto potraktować jako inwestycję na lata.

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalisty z firmy Domański, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że opowiemy mu o swoich oczekiwaniach, pokażemy plany domu, określimy budżet, a fachowiec bez problemu zaproponuje nam kilka ciekawych propozycji.

Dużym plusem schodów drewnianych jest to, że można je bez problemu wstawić do istniejących budynków. Można więc zdecydować się na taką konstrukcję podczas remontu albo urządzając dla siebie kupiony właśnie dom z rynku wtórnego.

Idealny wybór do twoich potrzeb

Ustalmy też, kto tak naprawdę będzie korzystał ze schodów. Jeżeli mamy liczną rodzinę, w naszym domu będą przebywały małe dzieci oraz psy, warto zdecydować się na rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. Do takich należą np. podstopnie. Schody bez nich nazywane są ażurowymi – do ich największych zalet należy na pewno oryginalny wygląd. Jednak jeśli po stopniach będą biegały dzieci, warto zdecydować się na podstopnie.

Jeżeli chodzi o nowoczesne schody, Augustów jest miastem, gdzie coraz więcej osób wybiera rozwiązania ekologiczne i trwałe, czyli konstrukcje z drewna. Firma Domański zapewnia kompleksowe usługi – od projektu, poprzez produkcję, montaż u Klienta, a następnie obsługę posprzedażową. Dzięki temu zyskujemy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach, a projekt schodów z drewna będzie dokładnie taki, o jakim marzymy