$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody drewniane Legionowo

Solidne, praktyczne i po prostu piękne – to tylko kilka z wielu zalet, jakimi wyróżniają się drewniane schody. Legionowo to jedno z wielu miasto, którego mieszkańcy od lat mogą cieszyć się estetycznymi i funkcjonalnymi schodami z drewna. Firma Domański oferuje kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i montaż konstrukcji. Dlaczego warto nam zaufać i wybrać to rozwiązanie?

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 4Schody drewniane są bardzo estetyczne. Urok i walory naturalnego drewna są nie do przecenienia. Odpowiednia pielęgnacja sprawia ponadto, że konstrukcja wykonana z tego surowca przetrwa dekady, bez utraty swych właściwości użytkowych i wizualnych. Materiał ten cechuje się znakomitą trwałością i solidnością. To bardzo opłacalna inwestycja na długie lata. Drewno tworzy też niezwykle przyjazny mikroklimat w domu, co szczególnie docenią alergicy. Wytworzone z niego schody są ciepłe w dotyku – to zatem świetne rozwiązanie do domów, w których są dzieci. Sprawdzi się też dla osób, które po prostu lubią biegać czy chodzić boso.

Warto podkreślić, że drewno jest na tyle proste w obróbce, że z łatwością można z niego wykonać schody, stopnie i balustrady o rozmaitych, również niestandardowych kształtach. To pozwala dopasować ich konstrukcję zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Surowiec ten doskonale komponuje się ponadto z innymi materiałami, takimi jak metal, szkło czy beton. Możliwości aranżacyjne zwiększa też bogactwo kolorów i odcieni. W zależności od wykorzystanego gatunku drewna możesz uzyskać efekt schodów o jasnym wybarwieniu, jak i bardzo ciemnych, niemal wpadających w czerń. Celowe postarzenie albo polakierowanie konstrukcji również pozwala dodać wyjątkowego charakteru schodom.

Nowoczesne drewniane schody – Legionowo

Liczne zalety tego rodzaju konstrukcji sprawiają, że mnóstwo osób decyduje się na schody drewniane. Legionowo to miasto, w którym od lat z sukcesem wykonujemy konstrukcje z drewna. Zaczynamy od projektu. Jeśli klient nie posiada swojego wzoru, nasz architekt wykonuje na zamówienie projekt i jego wizualizację, bazując na wymaganiach inwestora. Po zaakceptowaniu projektu i podpisaniu umowy, w ciągu kilku tygodni produkujemy zamówione schody w naszym zakładzie. Każdą konstrukcję wykonujemy indywidualnie i z niezwykłą starannością, co sprawia, że etap ten wymaga czasu.

Ostatnim krokiem jest montaż schodów. Nasz zespół specjalistów w ciągu kilku dni instaluje konstrukcję oraz wykańcza strop. Na życzenie klienta możemy też dodatkowo zabezpieczyć schody przed efektami dalszych prac budowlanych.