$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody drewniane Wieliczka

Zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię, 3 kilometry krętych korytarzy oraz aż 800 schodów do pokonania – to zaledwie część atrakcji, jakie przygotowała dla odwiedzających Kopalnia Soli „Wieliczka”. Schody prowadzące do podziemi kopalni są z drewna. Nic zatem dziwnego, że mieszkańcy miasta darzą drewniane konstrukcje taką estymą. Jeśli i Ty chcesz zamontować w swoim domu lub apartamencie w Wieliczce drewniane schody, skorzystaj z oferty firmy Domański.

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 80Wykonujemy schody drewniane w Wieliczce od wielu lat. Nasi klienci mogą cieszyć się funkcjonalnymi i solidnymi konstrukcjami o niezrównanych walorach wizualnych. Świadczymy usługi kompleksowe, począwszy od zaprojektowania, przez produkcję, aż po staranny montaż konstrukcji u klienta. Do wykonania schodów wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości drewno różnych gatunków. Specjaliści dobierają deski o właściwej grubości, dzięki czemu powstałe stopnie, podstopnie i balustrady są solidne, mocne i stabilne. Dbamy o wyjątkowy design, tworzony specjalnie dla klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie projektując i wykonując schody w Wieliczce dopasowane do potrzeb i gustu inwestora.

Schody Wieliczka – piękne, trwałe, niezawodne

Schody drewniane na zamówienie firmy Domański stanowią wyjątkową ozdobę wnętrza. Nasze schody to nie tylko praktyczne i solidne połączenie dwóch kondygnacji w domu, ale też bardzo dekoracyjny i estetyczny element wykończenia przestrzeni. Naturalny urok i klasa litego drewna sprawiają, że wykonane z niego konstrukcje są wyjątkowe. Drewno występuje w wielu kolorach i odcieniach oraz charakteryzuje się różnym usłojeniem i strukturą, co pozwala na stworzenie unikalnych konstrukcji dostosowanych do indywidualnej aranżacji wnętrza.

Zaletą drewnianych schodów jest też niesamowita trwałość. Surowiec ten wyróżnia się znakomitą wytrzymałością i twardością, dzięki czemu schody z drewna stanowią opłacalną inwestycję na długie lata. Odpowiednio pielęgnowane i konserwowane schody przetrwają dekady, zachowując swe walory wizualne i użytkowe.

Schody drewniane są ciepłe i przyjemne w dotyku, sprawdzą się więc świetnie, jeśli lubisz chodzić w domu boso. Zapewniają specyficzny, przyjazny mikroklimat we wnętrzach, co szczególnie docenią alergicy. Materiał ten jest również łatwy w obróbce, co pozwala na stworzenie z niego rozmaitych kształtów, w tym także niestandardowych i fantazyjnych form. Dobrze komponuje się z innymi tworzywami, takimi jak beton, szkło czy metal, co zwiększa jego możliwości aranżacyjne.