$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody drewniane z Żywca

Drewno to ponadczasowy, wytrzymały materiał ceniony przez miłośników najwyższej jakości. Wyróżnia je trwałość oraz piękny wygląd. Nic więc dziwnego, że chętnie sięga się po nie w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Z tego szczególnego tworzywa produkujemy schody Domański w Żywcu. Trudno wyobrazić sobie wielopoziomowy dom bez tego elementu architektonicznego. Zwłaszcza że schody drewniane zaskakują zróżnicowaniem konstrukcji! Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się ich zaletom.

Schody drewniane z Żywca o wyjątkowych walorach wizualnych

Przede wszystkim schody wykonane z tego naturalnego tworzywa mają unikalny, niepowtarzalny wygląd. Nie ma dwóch kawałków drewna, w których usłojenie byłoby takie samo. Co więcej, to szlachetny, ponadczasowy materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody. Drewniane elementy pasują do wnętrz w rozmaitym stylu – zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. W każdym wypadku nadają pomieszczeniom wyjątkowego ciepła oraz przytulności.

Schody dla miasta Żywiec od firmy Domański mają jeszcze jedną zaletę – znakomicie komponują się z innymi materiałami. Współgrają z metalem, szkłem czy nawet betonem. Przy czym należy pamiętać, że choć drewno okazuje się bardzo wszechstronne, lepiej nie mieszać różnych gatunków w ramach jednej aranżacji. Warto, aby wszystkie drewniane elementy pozostały w jednej tonacji.

Wytrzymałe schody wykonane z drewna

Drewniane schody to bez wątpienia wybór na lata. Odpowiednio zabezpieczone, naturalne drewno uznaje się za jedno z najbardziej wytrzymałych tworzyw. Oczywiście sporo zależy również od gatunku. Schody w Żywcu powstają m.in. z dębu, czyli jednego z najtwardszych gatunków. To najwyższa jakość, która nigdy nie zawodzi. Ale to oczywiście tylko jedna z opcji. Z wysokiej twardości słynie drewno jesionowe, które cechuje jasnożółty odcień i wyraźne słoje. Ze względu na właściwości użytkowe wykorzystuje się je w budowie schodów kręconych oraz prostych. Dodatkowo kosztuje ono mniej od dębu.

Wewnętrzne i zewnętrzne schody z firmy Domański

Stawiamy na wszechstronność i zależy nam, aby nasza oferta odpowiadała na zróżnicowane potrzeby klientów. Z tego względu projektujemy schody drewniane wewnętrzne oraz zewnętrzne. Zwłaszcza te ostatnie wymagają szczególnej uwagi. To odpowiednio zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi i częstym użytkowaniem konstrukcje. Niestraszne im słońce, deszcz, wiatr czy mróz.

Funkcjonalne i łatwe w montażu schody w Żywcu

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 22

Niewątpliwa zaleta projektowanych przez nas schodów to fakt, że można je zamontować na każdym etapie wykańczania budynku. To szczególnie istotne dla osób, które nie mają pewności co do ich stylu czy kształtu. Co więcej, schody z drewna sprawdzają się, kiedy kupujemy dom z rynku wtórnego, w którym zapragniemy zmienić dotychczasowy wystrój.

Dobrze wziąć też pod uwagę fakt, że propozycje z drewna nie obciążają stropu czy podłogi w takim stopniu jak wariant betonowy. To z kolei przyczynia się do obniżenia kosztów całego przedsięwzięcia. W domach, w których piętro powstało np. kilka lat po budowie. Nie ma tu konieczności zrywania podłóg ani stawiania fundamentów, co czyni proces montażu bardzo wygodnym. Jesteśmy w stanie zamontować nawet skomplikowane schody drewniane dla klientów z Żywca.

Schody z drewna znajdują zastosowanie niemal w każdej przestrzeni – prawie nie ma w tej kwestii ograniczeń. Spiszą się, nawet kiedy dysponujemy niewielkim metrażem, ponieważ wówczas można bez obaw zamontować schody kręcone. Z kolei w dużych domach warto postawić na schody dwu- lub nawet kilku biegowe. Elementy z drewna słyną też z doskonałej funkcjonalności oraz komfortu użytkowania. Da się to odczuć zwłaszcza w chłodniejsze miesiące. Dzięki nim nie musimy obawiać się nieprzyjemnego chłodu podczas chodzenia na bose stopy – niestety w przypadku betonowych schodów trudno wyeliminować chłód.

Schody dla klientów z Żywca według indywidualnego projektu

Zawsze staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dotyczy to zarówno strony użytkowej projektu, jak i jego aspektu wizualnego. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno skomplikowane, efektowne schody kręcone, jak i dywanowe, przypominające dywan ułożony na niewidzialnych stopniach. Ze względu na brak belek czy płyty nośnej wyglądają bardzo lekko. Zajmujemy się projektem schodów, ich wykonaniem oraz montażem u klienta. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w swoim fachu, dlatego rezultaty pracy firmy Domański spełniają oczekiwania nawet wymagających zleceniodawców.

Samo wytworzenie schodów zajmuje zwykle około kilku tygodni, ponieważ każdą konstrukcję dla Żywca wytwarzamy w indywidualnym procesie produkcyjnym. Montaż trwa zwykle kilka dni. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów oraz chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące planowanej realizacji. Dzięki temu unikamy niepożądanych komplikacji na poszczególnych etapach pracy. Zachęcamy do współpracy z firmą Domański. Nasze schody drewniane w Żywcu zyskały już niemałe grono zwolenników.