$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Głuchołazy

Aby umożliwić przemieszczenie się pomiędzy piętrami domu składającego się z kilku kondygnacji, niezbędne jest postawienie specjalnej konstrukcji, czyli po prostu schodów. To inwestycja na wiele lat, dlatego warto dobrze ją przemyśleć i skorzystać z usług firmy, która nie tylko wykona odpowiedni projekt, ale też sama zajmie się produkcją oraz wykona montaż.

Tak kompleksowe usługi zapewnia doświadczona firma Domański. Jeżeli interesują Państwa wysokiej jakości schody Głuchołazy to miasto, gdzie z przyjemnością podejmiemy się realizacji zlecenia.

Schody drewniane Głuchołazy

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej oferty? Do największych zalet takiego rozwiązania należy pewność, że wszystkie etapy będą ze sobą właściwie skoordynowane. Na początku współpracy postaramy się poznać Państwa oczekiwania, przeanalizować przestrzenne uwarunkowania budynku, a także określić budżet. Następnie przedstawimy projekt. Na tym etapie wciąż będzie można dokonać wszelkich zmian, zarówno w kwestii kolorystyki, jak i kształtu konstrukcji. Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu przystąpimy do jego realizacji. Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych, wykorzystując do tego wyłącznie najwyższej jakości, odpowiednio wytrzymałych gatunków drewna. Kiedy poszczególne elementy będą już gotowe, w umówionym terminie dostarczymy je na miejsce prac, gdzie wyszkoleni fachowcy zajmą się montażem. Profesjonalna instalacja schodów to gwarancja, że konstrukcja będzie bezpieczna dla użytkowników i nie ulegnie uszkodzeniu.

Dlaczego schody z drewna?

Drewno to materiał bardzo elegancki, uniwersalny, przyjemny w dotyku oraz wytrzymały. Twardsze gatunki drewna idealnie nadają się do produkcji schodów, ponieważ nie ulegają łatwo uszkodzeniom nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. W przypadku codziennie używanej konstrukcji ma to ogromne znaczenie, jeśli chcemy cieszyć się zachwycającym wyglądem schodów przez wiele lat. Dzięki prostym pracom konserwacyjnym okres ten może trwać nawet dziesięciolecia. Co więcej, drewno jest nie tylko bardzo wytrzymałe, ale też łatwe w obróbce. Dzięki temu można nadać stopniom czy poręczy schodów właściwie dowolne kształty, a także łączyć surowiec z innymi materiałami, np. metalem lub szkłem. Stwarza to nieograniczone możliwości przy projektowaniu, a tym samym szansę, na stworzenie niepowtarzalnych schodów, które staną się główną dekoracją domu. Jest to możliwe jedynie w przypadku zamówienia takiej konstrukcji na wymiar. Gotowe schody ze sklepu nie zapewnią podobnych wrażeń estetycznych, ale też często okazują się mniej funkcjonalne.