$show_blog_nav = get_field('show_blog_nav','option'); ?>

Schody Goleniów

Przygotowując się do budowy lub generalnego remontu domu wielokondygnacyjnego, warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiednich schodów. Taka konstrukcja to nieodłączny element, dzięki któremu można przemieszczać się pomiędzy piętrami.

Materiał, z jakiego zostaną wykonane, ma decydujący wpływ na funkcjonalność schodów, ale też estetykę pomieszczenia, w którym się znajdą. Ponieważ jest to inwestycja na wiele lat, należy wziąć pod uwagę trwałość danego surowca. Rozwiązanie, które łączy wytrzymałość z eleganckim, uniwersalnym wyglądem, to schody wykonane z drewna.

Schody drewniane Goleniów

Galeria zdjęć PPHU Domański Schody - projekt 26Materiał ten znany jest ludzkości od niepamiętnych czasów. Jako surowiec łatwo dostępny, dający ogromne możliwości obróbki, a także niezwykle solidny, znalazł bardzo szerokie zastosowanie. Dziś jest natomiast oznaką luksusu. Istnieją bowiem tańsze zamienniki, w tym różne imitacje drewna, które nierzadko do złudzenia je przypominają. Nie mogą się jednak równać pod względem innych parametrów. Tylko prawdziwe drewno, jeśli odpowiednio o nie zadbamy, po latach zachowuje estetyczny wygląd, niezdradzający skutków codziennego użytkowania. Jest także przyjemniejsze w dotyku ze względu na swoją fakturę oraz niewielkie absorbowanie ciepła lub zimna. W kwestii takiej jak schody Goleniów to miasto, w którym drewniane konstrukcje zyskują coraz większą popularność także z innych powodów. To materiał doskonale pasujący do każdego wnętrza, niezależnie od jego aranżacji. Co więcej, do produkcji schodów nadaje się wiele gatunków drzew, co daje ogromne możliwości w zakresie wyboru kolorów oraz ich odcieni. Dzięki temu element ten jeszcze łatwiej dopasować do wystroju domu.

Schody gotowe czy na wymiar?

Zakup gotowej konstrukcji, przeważnie składającej się z modułów, których ilość dobiera się do wysokości pomieszczenia, niewątpliwie ma pewne zalety. Pozwala ograniczyć koszty, a także oszczędzić czas. Z drugiej strony, takie rozwiązanie nie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli dysponuje się większą przestrzenią, warto wykonać schody na indywidualne zamówienie. Dzięki oryginalnemu projektowi, idealnie dopasowanemu do charakteru danego pomieszczenia, element ten stanie się prawdziwą ozdobą domu. Wystarczy znaleźć odpowiedniego wykonawcę, który podejmie się takiej realizacji. Jeśli interesują Państwa schody drewniane Goleniów to miasto, w którym można skorzystać z usług doświadczonej firmy Domański. Kompleksowa oferta obejmuje pomiary na miejscu prac, przygotowanie projektu, wykonanie schodów, transport oraz montaż. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.